uzepervi (uzepervi) wrote,
uzepervi
uzepervi

Как видят медицину и образование в ССТ Закарпатье-Подкарпатская Русь закарпатские кандидаты в ВР

Питання доступності якісних медичних послуг в державі повинно розглядатися як найважливіше. Капітал ставиться до людей як до дешевого трудового ресурсу, який можна легко заповнити. Ми, комуністи, рішуче відкидаємо таке цинічне та нелюдське ставлення до людей.
Доступність до якісної освіти також повинно розглядатися в державі першочергово. Буржуазія не зацікавлена в тому, щоб народ мав високий рівень освіти та культури, адже набагато простіше керувати малограмотним обивателем. Ця проблема вимагає серйозного прориву в галузі наукових досліджень та забезпечення різноманітних сфер громадського життя кваліфікованими кадрами.
- добиватися загальнодержавного підвищення заробітної плати на основі відновлення роботи підприємств, розширення виробництва.
- зберегти існуючу мережу медичних закладів та забезпечити безкоштовне лікування хворих.
- контролювати реальне надання пільг пенсіонерам та іншим особам, згідно відповідного чинного законодавства України.
- добитися державного регулювання цін на основні продукти харчування, ліки, товари першої необхідності та тарифи ЖКГ,
- вимагати від центральних органів влади достатнього фінансування програм з екології Карпат.
- вдосконалити мережу загальних шкіл і спеціальних навчальних закладів, щоб бажаючі і здібні школярі мали змогу безплатно здобувати н них середню і вищу освіту.
-  зберегти існуючі в краї наукові центри, встановити іменні стипендії і пенсії кандидатам і докторам наук.
- мобілізувати широку громадськість на боротьбу з корупцією, за дотримання законності й порядку в містах і селах, за безпеку життя, захист честі і гідності громадян.
Працювати над збалансованим розвитком промисловості., сільського господарства , наукового та фінансового сектору як єдиного злагодженого механізму, який підвищить рівень життя кожного з нас.
- Гарантоване працевлаштування молодих спеціалістів, згідно  квоти державного замовлення .
- Створення системи часткової компенсації державою кредиту на навчання для студентів з малозабезпечених сімей.
- Державну програму безвідсоткового кредитування для  житла молодих сімей .
- Справедливу оплату праці шляхом формування єдиної шкали, що базується на прожитковому мінімумі.
- Гідне пенсійне забезпечення, збільшення розміру пенсії у відповідності до стажу та умов роботи .
- Законодавчі гарантії при додатковому накопиченні коштів громадян в недержавних пенсійних фондах.
         Прийматиму активну участь у реалізації державних програм, спрямованих на реформу системи охорони здоров’я:
- Збільшення обсягів бюджетного фінансування .
- Якісна, безкоштовна невідкладна допомога.
- Впровадження Інституту сімейного лікаря для кожного населеного пункту, як основи сучасної медицини  . 
- Будівництво нових та модернізацію існуючих закладів шкільної та дошкільної освіти, відповідно до потреб мешканців округу.
- Створення  державної мережі Центрів дозвілля, в яких будуть працювати  дитячі гуртки та спортивні секції, а також діятимуть клуби за інтересами для дорослих.
- Цільове  виділення коштів обласного бюджету на  розвиток  та реорганізацію інфраструктури регіону.
- Впорядкування систем водопостачання та водоочищення,  побудова водогонів,   очистка зрошувальних каналів.
- Чітке  виконання державних програм  по ремонту доріг  місцевого та сільського ( селищного ) призначення з дотриманням фінансування в повному обсязі.
-  Проведення ремонту споруд комунальної власності: будинків культури, бібліотек, фапів та амбулаторій.
- Заміну застарілого електрообладнання у міській та сільській місцевості та відновлення роботи вуличного освітлення 
Враховуючи специфіку Закарпаття як регіону в цілому особливу увагу буду приділяти:
- Всебічній підтримці розвитку культур та мов всіх національних меншин, що проживають на Закарпатті.
- Ініціюватиму державну підтримку розвитку Закарпаття як  краю з особливим  туристично – рекреаційним потенціалом. 
- відновити безплатну і якісну професійну та вищу освіту молоді, гарантоване перше робоче місце випускникам шкіл, інших навчальних закладів;
- зберегти і розширювати в області мережу медичних установ, відновити дільничні лікарні, фельдшерсько-акушерські пункти. Проводити диспансеризацію населення. Ввести контроль за якістю і рівнем цін на ліки.
 Для збереження духовного здоров`я закарпатців:
- підтримувати міжнаціональну злагоду й етнічну культуру в регіоні. Відновити історичну справедливість, добитися державного визнання і національного самовизначення русинів;
- забезпечити матеріально-фінансові, кадрові, інформаційні та інші умови задоволення соціально-культурних потреб угорців, ромів, росіян, румун, словаків, німців та їх громадських об`єднань;
- підтримувати традиційні релігійні вірування, міжконфесійне порозуміння.
Забезпечення безперебійного і достатнього фінансування закладів бюджетної сфери.
Вирішення проблем із сміттєзвалищами та збереженням  навколишнього середовища.
Створення сприятливих  умов для  розвитку туристично – рекреаційних комплексів.
 Здійснення депутатської діяльності  для  вирішення  індивідуальних звернень виборців, захист їх  законних  прав та інтересів. 
- Встановити законодавчу заборону на закриття, перепрофілювання та зменшення площі дитячих садків та шкіл. Рівень базової освіти має бути однаковим по країні, незалежно від міста чи села, де проживає дитина.
- Сприяти в державному фінансуванні будівництво очисних споруд, систем водовідведення та водопостачання селища Міжгір’я.
- Вирішити проблему збирання побутового сміття у містах та селах Закарпаття. Такі дії дозволять покращити екологічну ситуацію в краї та його туристичну привабливість.
-  Профінансувати завершення будівництва та добудови приміщень загальноосвітніх закладів та головного корпусу Ужгородського національного університету.
- Вирішити питання безперебійного транспортного сполучення між населеними пунктами Великоберезнянського, Воловецького, Міжгірського, Перечинського, Свалявського та Мукачівського районів.
- Сприяти розвитку мережі сільських медичних закладів та їх забезпечення необхідним медичним обладнанням та лікарськими препаратами.
- Вирішити питання забезпечення сільських шкіл комп’ютерною технікою з розрахунку один комп’ютер на десять учнів та підключення усіх шкіл до мережі Інтернет.
- всебічна допомога та державна підтримка туризму, як одного з найперспективніших  напрямків розвитку Закарпаття та створення оптимальних умов для його ефективного розширення.
- створення механізму жорсткого контролю з боку громадськості за формуванням та використанням державного і місцевого бюджетів.
Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.
Потрібно раціонально, зважено з врахуванням всього комплексу екологічних проблем краю підійти до проблеми лісового господарства. Ліси – це невід’ємна складова єдиної екосистеми нашої області, а тому не потрібно заради сьогоденної, ситуативної матеріальної користі безсистемною  вирубкою лісів викликати ситуації, наслідком яких стають повені. 
Ліси – важливе багатство нашого краю, а тому його треба берегти і використовувати раціонально на науково обґрунтованій основі. 
Важливе, з моєї точки зору, значення для нашого Закарпаття і України мають проблеми розвитку культури та спорту.  «Євро-2012» показало, що наша держава може в цих сферах презентувати себе як європейська, демократична країна, приваблива для туристів. 
Спорт на Україні – це ціла школа зі своєю історією і традиціями, такими, що піднімають престиж нашої держави у світі. Частину свого життя я віддав розвитку футболу на Закарпатті, очолюю обласну федерацію футболу. Багато відомих, не тільки в краї чи в Україні, а й за її межами спортсменів є моїми друзями. 
   Тому проблемам розвитку спорту, футболу, зокрема у разі обрання до Верховної Ради України, буду приділяти особливу увагу.
Вважаю, що потрібно зробити все, щоб наш край став інвестиційне привабливим, у тому числі необхідно приділити особливу увагу розвитку  туристичної  галузі, яка може багато вкласти в розвиток економіки Закарпаття і його фінансового сектору.
•Хустський замок повинен стати привабливим для туристів. Вирішити питання державного фінансування з консервації, упорядкування території замку, освітлення, ремонту під’їзних шляхів. 
•Вирішити впродовж 2012-2013 р. проблему збирання та утилізації побутового сміття. Край, який має всі умови для того, щоб бути лідером оздоровчого туризму в Україні, повинен бути чистим і безпечним. 
•Вирішити питання забезпечення мешканців сіл Вишково, Стеблівка, Велятино, Крива якісною питною водою. Добитися державного фінансування робіт по заміні мереж водопостачання та забезпечення цілодобової подачі води у Хусті.
•На законодавчому рівні заборонити закриття об‘єктів сільської соціальної інфраструктури: ФАПів, шкіл, дитячих садків.
•Добиватися повного державного фінансування протипаводкових заходів, зокрема будівництва дамб на р. Тиса та Ріка. 
•Завершити роботи по впорядкуванню території та реконструкції міського парку відпочинку у Хусті. Оновлений парк має бути візитівкою не лише міста, але й усього краю.
•Забезпечити належний рівень медичного обслуговування в селах Закарпаття. У кожному ФАПі має бути гарантований набір необхідних ліків та медичного обладнання. 
-розширення мережі дитячих дошкільних закладів;
-створення належних умов для здобуття якісної середньої, середньо-спеціальної та вищої освіти;
-розробка та реалізація програми соціального житла в Закарпатті;
-підтримка сім’ї, дитинства та молоді;
-створення сприятливих соціально-економічних умов для підвищення народжуваності.
Розвиток туризму та курортно-рекреаційної сфери:
-сприяння розвитку туристичної сфери Закарпаття;
-покращення рівня якості туристично-сервісної інфраструктури;
-підтримка малого та середнього бізнесу в галузі туризму та рекреації у сільській місцевості;
-створення та підтримка позитивного міжнародного інвестиційного іміджу Закарпаття в галузі туризму;
-створення єдиної загальнодержавної системи маркування туристичних маршрутів.
Охорона та раціональне використання природних ресурсів:
-вирішення проблемного питання щодо переробки та утилізації твердих побутових відходів;
-сприяння раціональному використанню та збереженню водного фонду Закарпаття; 
-удосконалення та оптимізація системи управління лісовим господарством;
-впровадження програм запобігання природним стихійним лихам (повеням, паводкам, сповзанню ґрунтів тощо).
Покращення умов та якості надання медичних послуг:
-підвищення соціального статусу працівників медичної сфери;
-поліпшення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я;
-розвиток сільської медицини;
-сприяння впровадженню інноваційних технологій в медичній сфері.
Підтримка місцевих ініціатив:
-збереження заповідника "Долина нарцисів";
- рекультивація сміттєзвалищ;
-реконструкція та будівництво якісних доріг, в тому числі у сільській місцевості;
-завершення газифікації населених пунктів;
-прийняття та впровадження програми забезпечення населення якісною питною водою; 
-реконструкція парків культури й відпочинку та історичних пам'яток.
Гуманітарна політика
Піднесення престижу педагогічної праці та її соціального захисту шляхом підвищення заробітної плати, надання пільгових кредитів на придбання житла.
Покращення матеріально-технічної бази освітніх закладів.
Розвиток системи професійно-технічної освіти.
Право на безоплатне здобуття першої робітничої професії. 
Доступність вищої освіти як запоруки успішності громадянина і держави.
Гарантування автономії університетів.
Гідне фінансування закладів культури: клубних установ, шкіл естетичного виховання, театрів, галерей. Заохочення фестивального руху.
Гарантування права на якісну безоплатну базову медичну допомогу.
Відповідальність за завищення цін на медикаменти.
Запровадження страхової медицини.
Сприяння у виділенні максимально можливих бюджетних коштів на фінансування освіти, культури, доріг, будівництва водогонів, газифікації.
Недопущення будівництва сміттєпереробного заводу в с. Кіреші м. Хуст.
Домогтися створення в урочищі «Летище» ботанічного заказника «Буштинський парк Льодового періоду» та заборони будівництва на його території сміттєпереробного заводу.
Сприяння у виділенні коштів необхідних для упорядкування сміттєзвалищ.
Створю мережу депутатських приймалень.
Буду здійснюватиму захист прав мешканців округу шляхом направлення депутатських запитів Президенту, Прем’єр – міністру, міністрам, Генеральному прокурору, обласним чиновникам та контролюватиму їх розгляд.
Звітуватиму перед виборцями за свою депутатську діяльність.
У кожному населеному пункті округу функціонуватиме фельдшерсько-акушерський пункт з найсучаснішою апаратурою. Практику ліквідації ФАПів буде відмінено.
Середня заробітна плата вчителів буде прирівняною до середньої зарплати у промисловості. Ми повинні зробити так, щоб учитель не думав за що прогодувати себе та своїх дітей.
Оздоровлення та рекреація мають стати основою для поповнення місцевих бюджетів. Для цього буде залучено інвестовані кошти для капремонту існуючих санаторно-курортних комплексів та для побудови нових.
Верховною Радою буде прийнято державну програму розвитку зеленого та медичного туризму. Хустщина, Іршавщина та Тячівщина мають стати всеукраїнськими центрами такого туризму.
- надати статус державного службовця педагогам та медикам, піднести значення народної інтелігенції в суспільстві; 
- дбати про покращення умов для розвитку науки, культури, спорту, медицини, освіти;
- скасувати недолугу пенсійну ”реформу”, повернути людям зароблене;
Формування цілісного соціального пакету підтримки молоді:
–надання молодим сім’ям безвідсоткових кредитів на житло з частковим їх погашенням при народженні дітей;
–реальне виконання конституційної норми щодо доступності та безоплатності вищої освіти; платною може бути лише друга вища освіта;
–підвищення розміру стипендії до рівня середньої заробітної плати; відмінникам навчання – подвійний розмір стипендії;
–запровадження квоти для молоді в усіх державних установах та органах влади;
–створення Фонду майбутнього, з якого на персональний рахунок новонароджених зараховуватиметься 25 000 гривень, що мають виплачуватись при досягненні 18-річного віку з нарахуванням відсотків та індексацією.
Впровадження ефективної державної системи медичного страхування. Невідкладна медична допомога, дитяча медицина та надання чітко визначеного основного переліку медичних послуг населенню здійснюватиметься за бюджетні кошти.
Підвищення державної підтримки материнства і дитинства, самотніх матерів та інших категорій соціально незахищених  верств населення.
Встановлення соціального стандарту споживання, який включатиме придбання житла, вартість лікування, харчування, справедливі тарифи на комунальні послуги на основі їх якості, платоспроможності власників житла; забезпечення безкоштовними ліками інвалідів та дітей.
Реальне підвищення зарплати вчителям, лікарям, працівникам сфери культури; піднесення престижу працівників наукової сфери; надання працівникам закладів культури, вчителям і лікарям статусу державних службовців; врахування суми заборгованості при визначенні розміру пенсій працівникам закладів освіти.
-  покращення медичного обслуговування населення та притягнення до відповідальності некомпетентних лікарів та хабарників у білих халатах
- забезпечити громадян України путівками в санаторно-курортні та лікувальні заклади по доступним цінам.
-  добитися державного регулювання цін на основні продукти харчування, ліки та товари першої необхідності.
- забезпечити цілодобове водопостачання в населених пунктах Хустського та суміжних районах регіону
- забезпечити виконання державних програм з екології Карпат, ліквідувати стихійні сміттєзвалища в населених пунктах.
- покращення матеріальної бази загальних шкіл і спеціальних навчальних закладів, забезпечити в них якісну та безкоштовну освіту
- добиватися відновлення спортивних майданчиків, гуртків, дитячої самодіяльності в закладах освіти
Дбати про здоров’я населення України. Моя участь у будівництві поліклінік та лікарень показує, що навіть в умовах кризи можна будувати оздоровлюючі заклади європейського зразка. 
По-третє. Дбав і буду дбати про освіту і духовне відродження регіону. Все життя ми повинні вчитися. Часто буваю в школах, дитячих закладах, добре знайомий з проблемами вчителів і учнів, студентської молоді. Мій особистий досвід допомоги дітям-сиротам показує, як можна допомогти знедоленим. Богато уваги буду приділяти питанням культури і духовних сторін буття. Я впевнений, виконання моєї програми значно змінить на краще життя не тільки жителів Закарпаття, а й усієї України.  
добиватися розвитку самоврядування та розбудови цивільного суспільства;
- добитися нарахування пенсій та інших соціальних виплат з урахуванням щорічної інфляції;
- забезпечення медичним обладнанням лікарень та пунктів медичного обслуговування, забезпечити комп'ютерною технікою школи всіх рівнів, домагатися  підвищення статусу працівників соціальної сфери, медиків І освітян;
- розвиток туризму та курортно-рекреаційної сфери на основі раціонального використання й відновлення природних ресурсів та охорони довкілля;
- допомога і увага шкільним і дошкільним закладам у вирішенні їхніх проблем; 
- організація регулярного вивезення сміття з метою недопущення забруднення річки Тиса та покращення санітарного стану в регіоні;
- організація відведення місця для сміттєзвалищ з урахуванням місцевості, санітарних норм та європейських стандартів стосовно його використання;
сприяння розвитку особистих селянських та фермерських господарств, підтримка вівчарства та бджільництва в окрузі;
- відродження масового фізкультурного руху і розвиток спорту;
- вимагати від центральних органів влади достатнього фінансування програм з екології Карпат.
- вдосконалити мережу загальних шкіл і спеціальних навчальних закладів, забезпечити в них якісну та безкоштовну освіту
- добиватися відновлення спортивних майданчиків та стадіонів в населених пунктах, закріпити їх за освітянськими закладами. 
- реформувати систему водо- та теплопостачання населених пунктів, залучити для цього інвестиції. Передбачити впровадження економних індивідуальних систем опалення та гарячого водопостачання;
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments