uzepervi (uzepervi) wrote,
uzepervi
uzepervi

Как закарпатские кандидаты в ВР видят развитие инфраструктуры

- забезпечити належний контроль за використанням природних багатств Закарпаття.
- забезпечити цілодобове водопостачання в населених пунктах Хустського та суміжних районах регіону
- забезпечити виконання державних програм з екології Карпат, ліквідувати стихійні сміттєзвалища в населених пунктах.
- добиватися відновлення спортивних майданчиків, гуртків, дитячої самодіяльності в закладах освіти 
- вирішити проблему міжміського та міжрайонного транспортного сполучення
- добиватися виділення державних коштів на ремонт транспортних магістралей та доріг в Хустському, Тячівському та Ірщавському районах. 
- розвиток туризму та курортно-рекреаційної сфери на основі раціонального використання й відновлення природних ресурсів та охорони довкілля;
- розробка та виконання програми будівництва і ремонту доріг округу;
- організація регулярного вивезення сміття з метою недопущення забруднення річки Тиса та покращення санітарного стану в регіоні;
- організація відведення місця для сміттєзвалищ з урахуванням місцевості, санітарних норм та європейських стандартів стосовно його використання;
- організація заходів щодо укріплення берегів річки Тиса;
- будівництво та реконструкція шкіл та дошкільних заходів;
- сприяння розвитку особистих селянських та фермерських господарств, підтримка вівчарства та бджільництва в окрузі;
- відродження масового фізкультурного руху і розвиток спорту;
- розробка державної програми щодо газифікації округу з урахуванням попередніх недоліків;
- добиватися відновлення спортивних майданчиків та стадіонів в населених пунктах, закріпити їх за освітянськими закладами. 
- добиватися державного контролю по берегоукріпленню населених пунктів на річках Тересва, Чорна Тиса, будівництво дамб та споруд.
- добиватися виділення державних коштів на щорічний ремонт та відновлення доріг в Тячівському та Рахівському районах.  
- вирішувати питання благоустрою доріг, транспортного сполучення всіх населених пунктів з райцентрами;
- реформувати систему водо- та теплопостачання населених пунктів, залучити для цього інвестиції. Передбачити впровадження економних індивідуальних систем опалення та гарячого водопостачання;
- навести порядок і впорядкувати торгівлю на ринках.
 72 округ – це переважно гірські населені пункти, де найвищий показник рівня безробіття. Через це буду працювати над розробкою спеціальної програми забезпечення роботою мешканців гірських сіл  із залученням фахівців Рахівщини та Тячівщини шляхом залучення інвестицій у розвиток туристичної галузі, гірського тваринництва, легкої промисловості. Деякі напрацювання у цьому напрямку наша команда вже має. Моя перемога на виборах допоможе їх реалізувати.
 Надзвичайно важливим завданням для регіону є будівництво нових та підтримання у належному стані існуючих доріг. Буду домагатися  добудови дороги Колочава – Усть-Чорна- Калини, які з’єднають Міжгірський і Тячівський гірські села і дадуть можливість розвивати тут туристично-рекреаційну галузь. Паралельно необхідно домагатися приведення у належний стан дороги В. Бичків-Калини. Цим самим можна об’єднати туристичний потенціал Рахівського, Тячівського та Міжгірського районів. Для Тячівщини, як і всього Закарпаття дуже актуальною є відновлення історичної дороги через перевал Легіонів, яка може з’єднати нас  з Івано-Франківською областю. Її будівництво могло би перетворити репресивний регіон на надзвичайно перспективний.
Актуальним для регіону є питання забезпечення населених пунктів газом, або альтернативними видами електроенергії, що дозволить не тільки покращити соціально-економічне становище жителів, але й дозволить зберегти тисячі кубометрів лісу, що використовується як паливо.
Відстоювання особливої ролі Закарпаття в економічному та культурному розвитку країни
Державне фінансування відновлення й підтримки історичних  пам’яток краю.
Розвиток Закарпаття як санаторно-туристичного, культурного та фінансового центру країни.  
Закон "Про статус гірських населених пунктів України" має запрацювати на повну силу. Зобов’язуюсь виступити з законодавчою ініціативою про зміни чинного законодавства України для узгодження і пом'якшення його вимог щодо гірських регіонів у створенні сміттєзвалищ та сміттєпереробних підприємств.
Домогтися, щоб кошти, одержані Україною від квот за Кіотським протоколом, були справедливо розподілені між регіонами, в яких формуються ці квоти.
Також в межах кожного із двох районів треба мати розроблені чіткі програми рекреаційно-туристичного розвитку, як пріоритетні для них в економічному і соціальному плані. Вжити заходи стосовно реалізації ідеї газифікації Рахівського району.
Моє прагнення – зробити так, щоб кожна школа, заклад культури, медичний заклад були взірцевими у наданні послуг людям, мали привабливий вигляд, відповідали своєму функціональному призначенню. Посприяти територіальним громадам у побудові сучасних шкіл, закладів культури, добудові акушерсько-гінекологічного корпусу райлікарні, ремонтах сільських амбулаторій. Пришвидшити реконструкції очисних споруд, водогону у Рахові та переведенню міста на електрообігрів. 
- Вирішити питання забезпечення теплопостачання багатоквартирних будинків, зокрема, у  Рахівському районі, а саме – встановлення спеціального тарифу на електроенергію для регіону, враховуючи відсутність природного газу для опалення та високі ціни на вугілля, дрова. (Для Рахова – розробка та реалізація програми переводу міста на електроопалення).
- Вирішити проблеми сміттєзвалищ на території обох районів шляхом будівництва сміттєпереробного підприємства.
- Відновлення, ремонт та модернізація пологових будинків та сільських амбулаторій.
- Поліпшити ситуацію з освітленням вулиць у містах та селах.
- Вплинути на поліпшення діяльності комунальних служб міст: Рахів та Тячів та сільської місцевості.
- Запезбечити регулярне залізничне сполучення з м. Рахів до м. Києва.
- Продовжити реконструкцію залізничного вокзалу м. Рахова. 
- Належним чином забезпечити розвиток дітей та юнацтва за допомогою культурних та спортивних закладів, зокрема, гуртків, спортивних секцій, спеціалізованих майданчиків.  
- Брати активну участь у створенні та вдосконаленні Законів з розвитку села та переробної промисловості у сільській місцевості;
Виконання програми будівництва і ремонту доріг регіону; чітка організація мережі автобусного сполучення.
Оздоровлення екології регіонів, усунення шкідливих виробництв.
    Останні десятиліття в нас панує процес деградації країни, інститутів держави та самого життя громадян. Це необхідно рішуче зупинити. Україні конче потрібен Нове майбутнє  – майбутнє модернізації та розвитку. Вся діяльність державного апарату, уряду, місцевої та регіональної влади має бути підпорядкована цілям загальної та інтенсивної модернізації нашої країни. Це завдання для всіх нас – громадян України.
    Нам необхідна нова індустріалізація.  Ми зобов'язані створити нову господарську основу нашої країни. Безумовний пріоритет – будівництво заводів, енергетичних комплексів, інфраструктури: доріг, магістралей, портів та аеропортів. У нас є майбутнє лише як у країни з високорозвиненою індустрією.
    Ми повинні прискорити  розвиток українського сільського господарства. У село необхідно повернути промисловий спосіб організації виробництва. Відслідкувати  цільові використання земель, лісових угідь, водної гладі та інших сільськогосподарських ресурсів  Великотоварне сільське господарство, організоване в систему повного циклу від лану й ферми до кінцевого споживача – як вітчизняного, так і закордонного. Ми маємо ресурси а не користуємося ними самі  і другим не даємо! Україна повинна стати вагомим  гравцем на ринку продовольства.
     Нам треба перейти на проектний режим управління країною. Необхідно концентрувати всі ресурси для ефективного досягнення конкретних результатів за максимально короткий термін. Держава повинна взяти на себе ініціативу й відповідальність за модернізацію країни.
-необхідно працювати над проблемою переробки місцевої сировини на місці, зокрема лісу, буду боротися за заборону експорту круглого лісу за кордон;
- буду працювати над проблемою покращення стану автодоріг на своєму окрузі. Дороги особливо у віддалені села повинні бути з хорошим асфальтовим покриттям;
- я буду ,боротися за покращення екологічного стану довкілля, особливо над чистотою річок.
• Більше самостійності місцевим громадам. У Рахові й Тячеві, а не у Києві мають вирішувати скільки коштів потрібно виділити на ремонт доріг, роботу ФАПів, шкіл. 
• Пріоритет державного фінансування – малі населені пункти України. Основна частина коштів повинна йти на місцевий рівень. За мільярди, витрачені на розвиток Донецька і Києва можна підняти на ноги десятки тисяч українських містечок і сіл, у тому числі на Закарпатті.  
• Добиватися державного фінансування програми «Дороги Закарпаття». За 5 років спільними зусиллями місцевої й центральної влади капітально відремонтувати дороги Рахівщини та Тячівщини.
• На державному рівні створити умови для розвитку зеленого туризму на Закарпатті. Реалізувати проекти з ремонту доріг, будівництва інфраструктури, популяризувати наш край як найбільш екологічно чистий регіон України.  
• Добиватися створення у Рахівському та Тячівському районах курортних територій державного значення (в межах територій, де сконцентровані родовища мінеральних та геотермальних вод, смт. Солотвино). Закарпаття має отримати від держави не гірші умови для інвестицій, аніж Крим і Трускавець.
• Вирішити проблему будівництва і реконструкції електромереж Рахова. Мешканці міста повинні платити прийнятну ціну за обігрів своїх домівок. 
• Добиватися 100% державного фінансування та контролювати виконання протипаводкових заходів. 
• Вирішити проблеми забезпечення гірських сіл джерелами тепла та енергії. Передбачити в державному бюджеті кошти для відшкодування відсотків за кредити, отримані на придбання  сучасних котлів для опалення на твердій основі або електриці приватних будинків, установах краю. 
• Встановити додаткові соціальні пільги жителям гірських населених пунктів, а також пільги підприємцям, які запровадили виробництво чи інші види господарської діяльності в гірській місцевості, зокрема із заготівлі й переробки дикорослих ягід і грибів.
Наполягати на виконанні  програм з розвитку сільського господарства, зокрема надання  (державних дотації та доступних кредитів сільгоспвиробникам.
Послідовна газифікація округу. Встановлення за рахунок держави споживачам лічильників та зниження розцінок на природний і скраплений газ.
Будівництво та ремонт доріг, мостів Тячівського й  Рахівського районів, відновлення транспортного сполучення мешканців присілків з центром села. Чітка організація мережі автобусних маршрутів.
Проведення капітального ремонту комунальних споруд, перш за все шкіл, амбулаторій, будинків культури, бібліотек.
Розвиток туризму, рекреацій у Тячівському і Рахівському районах, постійне державне фінансування цих заходів та залучення інвестицій. 
Сприяти у відновленні традиційних галузей промислового та сільськогосподарського виробництва з глибокою переробкою лісових ресурсів,  випуску продукції тваринництва, ефективного  використання наявних природних ресурсів та залучення інвестицій. 
     Домагатися поліпшення благоустрою гірських населених пунктів з упорядкуванням територій та розвитку інфраструктури, встановленням у кожному селі  вуличного освітлення. 
     Створення умов для розвитку туристичної галузі у регіоні із залученням інвестицій. 
     Сприяти у завершенні газифікації Тячівського району і розпочати прокладання газових мереж до населених пунктів Рахівського району.
      Домагатися збільшити фінансування для будівництва і ремонту доріг округу державної та комунальної власності, відновити залізничне сполучення «Рахів – Київ» та міжнародні мостові переходи в м.Тячів, смт. В.Бичків. 
     Внести пропозицію відкриття представництва румунського консульства в cмт. Солотвино.  
     Домагатись виконання державних протипаводкових програм з метою захисту населених пунктів від наводнень у басейні річки Тиса та проведення регуляції і берегоукріплення малих гірських річок.
     Сприяти у вирішенні проблем засміченості територій із запровадженням сучасних технологій збору твердих побутових відходів та утилізації сміття.
Створювати відповідні умови для розвитку і модернізації інфраструктури галузі культури і мистецтва. Реалізувати комплекс заходів з відродження історико-культурної спадщини, патріотичної та національної свідомості громадян.
- вирішенню питань благоустрою населених пунктів, ремонту доріг та транспортного сполучення сіл з райцентрами;
- спрямовувати інвестиції для реформування систем водо- та теплопостачання населених пунктів;
- особливу увагу приділити збереженню та примноженню лісових ресурсів нашого краю та розвитку унікальних реакраційних можливостей Закарпаття;
- спрямувати свою роботу на вирішення протипаводкових заходів та належного фінансування державної протипаводкової програми.
У цілому маю бачення можливостей виходу Закарпаття на нові економічні засади таким шляхом: 
*розробка соціально-економічних програм розвитку краю;
* проведення структурних змін економіки краю завдяки зростанню частки переробної промисловості, а також продукції легкої і харчової промисловості; розширення лісових насаджень;
* сприяння розвитку підприємницької діяльності;
*здійснення заходів щодо забезпечення відповідного екологічного стану в регіоні, розвиток рекреаційно-оздоровчих та туристичних комплексів як на території міст Тячів, Рахів, так і в сільській місцевості.
Щільну увагу приділю захистові й розвитку садівництва, виноградарства, виноробства, овочівництва на Закарпатті – галузях, здатних приносити значні доходи краю. Ініціюватиму законодавчі механізми створення для них пільгових умов.  
• Унікальний рельєф, м’який клімат, гостинність закарпатців — ось далеко не повний перелік переваг, які роблять нашу область особливо привабливою для розвитку туризму. Однак без сучасної інфраструктури, і в першу чергу без нормальних доріг, ніякий розвиток не відбудеться. В зв’язку з цим, одним із стратегічних напрямків своєї діяльності вбачаю збільшення фінансування робіт по будівництву та ремонту доріг, а саме будівництво об’їзних доріг в містах Берегово, Виноградів, ремонту автодороги Кам’янське – Берегово. Приділятиму особливу увагу питанням реконструкції очисних споруд в м. Берегово, будівництва очисних споруд в місті Виноградів, селі Велика Бакта, будівництва полігону по утилізації твердих побутових відходів у Виноградівському районі.
• Сільське господарство — один із основних пріоритетів державної політики на найближчі роки. Україна повинна вийти на 5 місце у світі по виробництву сільгосппродукції. Але для реалізації намічених планів слід докорінно змінити відношення держави до фермерів — припинити низку нескінченних перевірок контролюючими органами і на законодавчому рівні створити нормальні умови для переробки та експорту сільськогосподарської продукції.
• Високотехнологічне виробництво — ще одна галузь, яка може забезпечити не тільки велике число робочих місць, але й надходження фінансових вливань у бюджети всіх рівнів. Створення сприятливого податкового клімату на Закарпатті дозволить залучити нових інвесторів, вирішити питання розбудови промислово-індустріального парку на кордоні з Євросоюзом в районі села Неветленфолу.
Враховуючи, що Закарпаття межує з чотирма європейськими країнами, дуже важливим є розвиток його інфраструктури, зокрема і в прикордонних пунктах пропуску.
Пріоритетним завданням має стати будівництво дороги «Лісабон-Київ» на українській території. Також необхідно продовжити будівництво об’їзної дороги навколо Берегова та покращувати дорожньо-транспортну інфраструктуру  регіонального  і місцевого значення.
Необхідний подальший розвиток залізниці місцевого значення та у напрямку Будапешта.
Термінового розвитку потребують екологічно безпечні види економіки, що сприятиме створенню нових робочих місць; впровадження  джерел альтернативної енергії для нашого регіону.
Необхідно розробити плани територіального розвитку області, передбачивши в першу чергу розвиток національних ремесел, зеленого туризму, будівництво очисних споруд, забезпечення водопостачанням та водовідведенням  кожного житлового будинку краю.
Потрібно впровадити плани розвитку русла р. Тиси, у тісному співробітництві з країнами ЄС покращити систему протипаводкових заходів. 
Використовуючи сприятливе розташування нашого краю, залучаючи закордонний та вітчизняний капітал, ми повинні сприяти створенню заводів, підприємств, які потребують велику кількість робочої сили.
На  Закарпатті   ключову  позицію  займає  сільське   господарство. Вигідним кредитуванням потрібно підтримувати малі підприємства, малих та великих виробників сільськогосподарської сфери. Треба спростити адміністрування, пов’язане діяльністю малих підприємств.
Необхідно підтримувати туризм, особливо на селі. Треба сприяти використанню мінеральних джерел нашого краю.
Потрібно докласти зусиль з метою зміцнення економічних стосунків із сусідніми країнами. Необхідно забезпечити вільне працевлаштування за кордоном,  безвізовий режим з сусідніми країнами.
Необхідно скасувати   обов'язкову   військову   службу.   До   її   скасування   треба забезпечити проходження служби на місцях.
Треба вжити негайних заходів з покращення мережі доріг населених пунктів, забезпечення вуличного освітлення, водопостачання й каналізації, а також складування відходів. Потрібно розвивати мережу навчальних, культурних, спортивних, медичних закладів.
Ми проти експлуатації та беззастережної зміни природи. Замість створення електростанцій на Тисі потрібно вжити серйозних заходів для захисту від повенів. Треба зупинити вирубку лісів, яка призводить до повеневих катастроф. Неприпустимо використання нашого краю як смітника, негайно треба очистити навколишнє середовище від відходів, що небезпечні для здоров’я людей. Необхідно заборонити видобування важких металів, як несумістиму з туристичним статусом Закарпаття. Зупинити відкриття золотовидобудовної шахти з  ціанідною технологією в околиці м. Берегова.
- покращення благоустрою доріг, транспортного сполучення всіх населених пунктів з райцентрами;
-  розробка та затвердження державних програм з виробництва альтернативних джерел енергії; 
- здійснення заходів щодо забезпечення відповідного екологічного стану в регіоні, розвиток рекреаційно-оздоровчих та туристичних комплексів;
- реформування систем водо- та теплопостачання населених пунктів, залучення для цього інвестиції; 
Необхідно розпочати масове впровадження економних індивідуальних систем опалення та гарячого водопостачання, що матиме позитивні екологічні наслідки.
Відновлення роботи прийомних пунктів сільськогосподарської продукції.
Сприяння розвитку тваринництва, особливо поголів’я великої рогатої худоби
Вирішення питання медичних довгобудів та добудови садочка в селі Брід Іршавського району.
Виділення коштів для капітального ремонту автошляху Берегово-Виноградово, Кам’янське-Нижні Ремети-Берегове.
Виділення коштів для ремонту моста в с. Імстичеве Іршавського району.
Прийняття закону, який би надав право дрібним виноробам реалізовувати продукцію власного виноробства в закладах торгівлі.
Вирішення питання щодо централізованого водозабезпечення та водовідведення сіл Берегівського району та особливо мешканців сіл Дешковиця та Сільце Іршавського району.
Побудови належної інфраструктури поблизу джерел термальних вод.
Вирішення питання централізованого вивезення побутового сміття.
Поновити фінансування протипаводкових заходів.
Сприяти розвитку дитячого та юнацького спорту, зокрема гандболу та легкої атлетики. Будівництво сучасної дитячої спортивної школи у місті Виноградові. Упорядкування сільських доріг. Будівництво окружної дороги, добитися заборони в’їзду в місто Берегово великовантажного транспорту.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments