uzepervi (uzepervi) wrote,
uzepervi
uzepervi

Как закарпатские кандидаты в ВР видят развитие инфраструктуры

Розвиток житлової інфраструктури, охорони навколишнього середовища
Треба вжити негайних заходів з покращення мережі доріг населених пунктів, забезпечення вуличного освітлення, водопостачання й каналізації, а також складування відходів. Потрібно розвивати мережу навчальних, культурних, спортивних, медичних закладів.
Ми проти експлуатації та беззастережної зміни природи. Замість створення електростанцій на Тисі потрібно вжити серйозних заходів для захисту від повенів. Треба зупинити вирубку лісів, яка призводить до повеневих катастроф. Неприпустимо використання нашого краю як смітника, негайно треба очистити навколишнє середовище від відходів, що небезпечні для здоров’я людей. Необхідно заборонити видобування важких металів, як несумістиму з туристичним статусом Закарпаття. Зупинити відкриття золотовидобудовної шахти з  ціанідною технологією в околиці м. Берегова.
• будуть відремонтовані дороги в Ужгороді та районі;
• будуть відреставровані історичні будівлі Ужгорода;
•буде проведена ландшафтна реконструкція Боздоського парку, оскільки на даний момент ефективно використовується тільки 10% території парку.
Відновити та легалізувати традиційну галузь на Закарпатті - виноробство. Видати ліцензії приватним виноробам, які випускають напій в малих об’ємах. 
Розвиток господарської сфери міста:
- реформа управління виконавчої системи;
- ремонт комунальних мереж;
- втілення новітніх технологій із залученням креативних інструментів.
Дозвілля та спортивне життя населення:
- високі досягнення спортсменів;
- дозвілля містян;
- організація молодіжних клубів (на кшталт піонерських організацій).
- покращення якості енергозабезпечення населених пунктів;
- створення культурно-оздоровчих зон відпочинку для збереження здоров’я людей;
Я виступаю за надання особливого статусу прикордонним містам. Прикордонне місто – ворота країни, для багатьох іноземців це перше і останнє враження про країну. Особливий статус прикордонного міста–додаткове фінансування місцевого бюджету з метою покращення соціально-економічного розвитку та благоустрою прикордонних міст. 
Я буду ініціатором запровадження подвійного громадянства, запровадження спеціальних економічних програми (СЕП), через пільгові режими оподаткування аж до звільнення від оподаткування на окремих територіях та підприємств окремих галузей таких як: деревообробної, легкої промисловості, туризму та рекреації.
Вирішення питання сміттєзвалища в с. Барвінок.
Розробити програму реконструкції сільських доріг Ужгородщини.
Відновлення роботи прийомних пунктів сільськогосподарської продукції.
• Провести комплекс заходів щодо поліпшення екологічної ситуації в Ужгороді. Передбачити державне фінансування завершення будівництва об’їзної дороги з виїздом до україно-словацького кордону. Серед інших заходів буду домагатися якісного оновлення парку громадського транспорту; збільшення кількості пішохідних і зелених зон.
• За рахунок коштів державного бюджету вирішити питання якості питної води в Чопі та Ужгороді. Передбачити повну реконструкцію водозабірної станції в м. Ужгород, реалізувати проекти з будівництва мережі артезіанських свердловин в районах міста. 
• Запровадити законодавчу заборону на відмову власникам квартир у встановленні автономного опалення.  
• На законодавчому рівні запровадити обов’язкове роздільне збирання сміття в містах і селах.  
• За рахунок коштів державного бюджету провести реконструкцію історичного центру Ужгорода (із заміною основних комунікацій). 
• Реалізувати проекти з впровадження енергоресурсозберігаючих технологій в житловому фонді міст Ужгород та  Чоп.
• Реалізувати програму «Сучасний спортивний майданчик - у кожен двір» у населених пунктах  краю.
У виборчому окрузі першочерговими завданнями вважаю:
реалізацію державної протипаводкової програми «Тиса»;
державне фінансування  водовідведення у м. Ужгороді; 
підвищення якості  питної води, забезпечення  її цілодобового постачання;
забезпечення прозорого виділення  землі  громадянам; 
об'єднання медичних закладів м. Ужгорода та Ужгородського району для надання ефективної медичної допомоги; 
державна підтримка будівництва сучасних овочесховищ; 
налагодження системи та інфраструктури  збору, сортування та переробки твердих побутових відходів; 
вирішення соціально-побутових проблем ромів, забезпечення їх медичним обслуговуванням. 
 Займуся станом шляхів міжобласного і міжміського сполучення, сільських доріг. Для цього потрібно переглянути порядок фінансування їх будівництва і ремонту за рахунок бюджетних коштів і транспортних зборів. Також необхідно створити можливості передачі доріг у концесії за участю іноземного капіталу та привернути зарубіжні компанії до прокладання та обслуговування автошляхів, у тому числі через запровадження плати за користування ними.   
Надважливим завданням для себе ставлю законодавчу роботу із захисту довкілля та організації переробки відходів. Моє прагнення – очистити і Закарпаття, і країну від сміття. На цьому міста і цілі регіони можуть заробляти гроші, створювати робочі місця і одержувати джерела альтернативної енергії, у тому числі для забезпечення теплом і світлом віддалених сіл. Екологічні програми мають запрацювати протягом одного-двох років. 
Одночасно маю намір підняти на загальнодержавний рівень проблему збереження і нарощування лісового фонду. Розчищення лісів, лікування дерев, недопущення їх варварської вирубки, висадження нових площ – такими бачу завдання з порятунку українського лісу. Виступаю за передачу лісів у приватне володіння і обслуговування.   
На місцевому рівні працюватиму над проектами, які підвищують туристичну привабливість Закарпаття. Планую і далі втілювати власні ініціативи з розвитку гірськолижного, лікувального та пізнавального туризму, курортної справи. Особливу увагу приділю збереженню і реконструкції історичних і культурних пам’яток. Унікальність Закарпаття має стати очевидною!  
- збереження і розвиток природно-рекреаційного і курортного потенціалу;
- запровадження альтернативних джерел енергії, зокрема гідроенергетики, розвиток вітроенергетики шляхом розміщення потужних вітрових енергоагрегатів у гірській місцевості та геліоенергетики для потреб населення області та комунального сектору, які є найбільшими споживачами тепла і електроенергії.
Домагатимусь створення безкоштовних центрів дозвілля молоді за рахунок бюджетних коштів.
Вимагатиму від Верховної Ради України прийняття закону про надання довгострокових кредитів під пільгові відсотки на придбання житла та навчання.
- Будівництво нових та модернізацію існуючих закладів шкільної та дошкільної освіти, відповідно до потреб мешканців округу.
- Створення  державної мережі Центрів дозвілля, в яких будуть працювати  дитячі гуртки та спортивні секції, а також діятимуть клуби за інтересами для дорослих.
- Цільове  виділення коштів обласного бюджету на  розвиток  та реорганізацію інфраструктури регіону.
- Впорядкування систем водопостачання та водоочищення,  побудова водогонів,   очистка зрошувальних каналів.
- Чітке  виконання державних програм  по ремонту доріг  місцевого та сільського ( селищного ) призначення з дотриманням фінансування в повному обсязі.
- Проведення ремонту споруд комунальної власності: будинків культури, бібліотек, фапів та амбулаторій.
- Заміну застарілого електрообладнання у міській та сільській місцевості та відновлення роботи вуличного освітлення 
- Зміна підходів до фінансування державою масштабних проектів. Пріоритетами державного фінансування мають стати програми «Сільські дороги», «Сільська медицина», «Сільська освіта».
- На державному рівні змінити підхід і контроль за збереженням і використанням лісового фонду. Запровадити принцип «За одне спиляне дерево має бути висаджено десять нових».
- Сприяти в державному фінансуванні будівництво очисних споруд, систем водовідведення та водопостачання селища Міжгір’я.
- Вирішити проблему збирання побутового сміття у містах та селах Закарпаття. Такі дії дозволять покращити екологічну ситуацію в краї та його туристичну привабливість.
- Профінансувати завершення будівництва та добудови приміщень загальноосвітніх закладів та головного корпусу Ужгородського національного університету.
- Вирішити питання безперебійного транспортного сполучення між населеними пунктами Великоберезнянського, Воловецького, Міжгірського, Перечинського, Свалявського та Мукачівського районів.
Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податків на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість повинні залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади. Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки; для створених на депресивних територіях – на 5 років.
За рахунок цих коштів ми зможемо вирішити основні «інфраструктурні» проблеми в окрузі – ремонт шкіл та дитячих садків, доріг, освітлення вулиць, сприяння у газифікації населених пунктів, що мають статус «гірських».
Підтримати програми енергозбереження і енергоефективності.
Потрібно раціонально, зважено з врахуванням всього комплексу екологічних проблем краю підійти до проблеми лісового господарства. Ліси – це невід’ємна складова єдиної екосистеми нашої області, а тому не потрібно заради сьогоденної, ситуативної матеріальної користі безсистемною  вирубкою лісів викликати ситуації, наслідком яких стають повені. 
Ліси – важливе багатство нашого краю, а тому його треба берегти і використовувати раціонально на науково обґрунтованій основі.
• Мешканці столиці Карпатської України отримають якісно нове місце для відпочинку. До травня 2013 р. завершити повну реконструкцію центральної площі м. Хуст: покриття тротуарною плиткою та облаштування території. 
• Хустський замок повинен стати привабливим для туристів. Вирішити питання державного фінансування з консервації, упорядкування території замку, освітлення, ремонту під’їзних шляхів. 
• Вирішити впродовж 2012-2013 р. проблему збирання та утилізації побутового сміття. Край, який має всі умови для того, щоб бути лідером оздоровчого туризму в Україні, повинен бути чистим і безпечним. 
• Вирішити питання забезпечення мешканців сіл Вишково, Стеблівка, Велятино, Крива якісною питною водою. Добитися державного фінансування робіт по заміні мереж водопостачання та забезпечення цілодобової подачі води у Хусті.
• Добиватися повного державного фінансування протипаводкових заходів, зокрема будівництва дамб на р. Тиса та Ріка. 
• Завершити роботи по впорядкуванню території та реконструкції міського парку відпочинку у Хусті. Оновлений парк має бути візитівкою не лише міста, але й усього краю.
- вирішення проблемного питання щодо переробки та утилізації твердих побутових відходів;
- сприяння раціональному використанню та збереженню водного фонду Закарпаття; 
- удосконалення та оптимізація системи управління лісовим господарством;
- впровадження програм запобігання природним стихійним лихам (повеням, паводкам, сповзанню ґрунтів тощо).
- збереження заповідника "Долина нарцисів";
- рекультивація сміттєзвалищ;
- реконструкція та будівництво якісних доріг, в тому числі у сільській місцевості;
- завершення газифікації населених пунктів;
- прийняття та впровадження програми забезпечення населення якісною питною водою; 
- реконструкція парків культури й відпочинку та історичних пам'яток.
Недопущення будівництва сміттєпереробного заводу в с. Кіреші м. Хуст.
Домогтися створення в урочищі «Летище» ботанічного заказника «Буштинський парк Льодового періоду» та заборони будівництва на його території сміттєпереробного заводу.
Сприяння у виділенні коштів необхідних для упорядкування сміттєзвалищ.
Відкрити пункти прийому сільгосппродукції по селах округу та мінізаводів з переробки молока та м’яса.
Для підвищення спроможності територіальних громад Хустщини, Іршавщини та Тячівщини буде розроблено і прийнято програму розвитку сільського господарства, а саме сприяння будівництву нових м’ясо- та молочнопереробних комплексів. Створення мережі пунктів прийому молока та м’яса від населення.
Буде залучено інвестиційні кошти для переробки овочів та фруктів за новітніми технологіями. Ми відродимо соковинну славу Хустщини, Іршавщини та Тячівщини, реалізовуючи продукцію на екпорт.
Оздоровлення та рекреація мають стати основою для поповнення місцевих бюджетів. Для цього буде залучено інвестовані кошти для капремонту існуючих санаторно-курортних комплексів та для побудови нових.
Верховною Радою буде прийнято державну програму розвитку зеленого та медичного туризму. Хустщина, Іршавщина та Тячівщина мають стати всеукраїнськими центрами такого туризму.
Спільно з органами місцевого самоврядування мого округу буде прийнято програму «Дорога», яка передбачатиме капітальний ремонт автошляхів за рахунок коштів Держбюджету.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments