uzepervi (uzepervi) wrote,
uzepervi
uzepervi

Балога хочет выгнать русинов с Русинского дома

Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 16 января в Мукачево на своем заседании: обсудили ситуацию с тем, что у террористов в Закарпатье нет будущего. Для Закарпатья хороший террорист, террорист в небесной сотне, по псевдогероям, а по факту обычным террористам, относительно деструктивной деятельности псевдопопа бедя  и его структур,  о том, засветилась еще одна террористическая структура в Закарпатье - "Просвита", по осуждению крайнего неуважения мера Мукачева и депутатов Мукачевского городского  совета к 800 тысячному русинскому народу проживающему в Закарпатье, а также результаты соцопросов за неделю.
1.
2.
3.
4.
5.  Русинское Движение поддерживает позицию закарпатских предпринимателей по осуждению крайнего неуважения мера Мукачева и депутатов Мукачевского городского  совета к 800 тысячному русинскому народу проживающему в Закарпатье.

С покушения на одного из лидеров русинского движения после 25 октября 2015 года прошло немало времени. Известно кто покушался. Дело пытаются замять.Сейчас по новому пытаютсяотобрать Русинский дом дом в Мукачево под благовидным предлогом. Похоже это из той же серии, что и хвальба балоги, как он маргинизировал 800 тысяч русинов Закарпатья! Времена поменялись, а балога нет.


Вот некоторые комментарии:

Чому дають прихісток в бУдинку для громадських неприбуткових організацій.А де дійсно в Мукачівській національній спільноті
місце для Євреїв.Росіян.Армян ....Вони що не нац.спільнота.Це люди які будували історію Мукачево.Назвіть кількість мукачівців які входять в спілку Афганців.Чернобольців та ветеранів...вони порівняно меньша чим кількість нац.меншин.Чи ми тепер будеме списувати на війну та сволочних моцкалів.Треба думати.обговорювати на громадскості ці питання а не створювати т.з.МЕЖДУСОБОЙЧИК.


Шановний Мукачівець, як ви кажете Гудачка зразу відмовилася від виділення приміщення в цьому будинку національних спільнот, так як в німців є свій заклад., і підписала це звернення лише з поваги до інших нац. Спільнот , за їхнім проханням. Навіть якщо німців не так і багато, то це не говорить про те, щоб їх знищувати, варто пам'ятати про їх наслідників, і перш ніж шось говорити то хоча б виявляйте повагу до старшої людини.

Тій курві старій, Гудачці мало в Паланку культурноно центру? Німців етнічних уже практично майже не лишилоя, а она вдавитися хоче.


правильно фома говорите!Чому, та миш зарита у тій чортовій будівлі, яку у снах видять "голодні" заокеанські вихідці краю.


чому витурюють, та тому що це давно виношувана ідея Ровта, Балоги і Питьовки.Будівля давно негласно продана. Тому не можуть навести лад стосовно витурювання тих установ, які там роками розміщені, чииниться опір.Чердаки в тій будівла давним давно приватизовані, залишилося мало-приватизувати нагло і цинічно інші поверхи, однак печалька русини, ДТСААФ чинять опір і відстоюють у судах свої права.
Борітеся та поборете!Єврогеймайдануті, що є пішаками заокеансько-пейсатої публіки, б"ють не стільки по русинах, скільки по древній самоназві наших слов"яно-арійських предків. Сатаністи на дух не переносять терміни з корінням "рус".
Русини, українці, росіяни та інші слов"яни в ході сучасних штучних потрясінь багато чого втратили. Але це не кінець історії. Будьте оптимістами.
Про всяк випадок, ми нині живемо в 7525 році, згідно нашого древнього календаря.
Вшытко буде добрі!Чому витурюють русинів? "Дом русинів" - це комунальна власність міста. Однією з ГО, яка підписасала звернення - це "Русинський край", керівником якого є Бобинець М.М.


Все понятно.Витурюють русинів.Якій з Чернобольців Національна спільнота.


ПРЕЗИДИЯ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯ


Клан балог продолжает геноцид русинов Закарпатья! Позор и презрение торгашу балоге
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments