uzepervi (uzepervi) wrote,
uzepervi
uzepervi

Балогам не верится, что нынешний мер Мукачева править будет не долго! Переизберут его в 2016 г!

Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 19 марта в Мукачево на своем заседании: обсудили ситуацию по губернатору Закарпатья, который не желает чтобы в регионе был решён русинский вопрос, по ситуации вокруг конфликта в Мукачево и отношению к клану балог, реакцию закарпатских венгров на антивенгерский шабаш, который провелии террористы карпатской сичи в Ужгороде, по Г.Москалю, которому следует определятся с кем он с закарпатцами, или..., по будущему балог, по приближению времени, когда украинской власти надо определится с кем они, по русинским структурам следует усилить работу с европарламентом, ОБСЕ, европейскими донорами Закартпатья в свете продолжающегося геноцида русинов со стороны закарпатского областного управления СБУ, относительно представителя СБУ в русинстве афериста бобинца, по панической реакции мера Мукачева на заявление Москаля о перевыборах в Мукачево, а также результаты соцопросов за неделю.
1.
2.
3.  
4.
5.
6.
7.

8.
9. Русинское Движение поддерживает позицию закарпатских предпринимателей по панической реакции мера Мукачева на заявление Москаля о перевыборах в Мукачево. Балоги начали себя идентифицировать с мукачевцами? А когда экспроприировал Русинский дом? Вот и посмотрим. Беспредел балог в прошлом, сейчас балогам ответ держать надо перед 800 тысячами Русинов! Весь остальной писк балоговской камарилье, пустые разговоры в пользу нищих бандеровцев!

Интересные комментарии:

гарну політику веде мерія?! настроює громаду міста проти ПТУ! але люди повинні мати свою голову на плечах, бо сьогодні медики, пту, а завтра і інші меру будуть заважати! чому заводи не будує, фабрики? його ціль - всі гроші заробітчан у свою кишеню!!

коли А.Балога балатувався у депутати, тоді добрі були птушники?! ходив, кланявся, збори збирав у ВПУ-3, багато, що обіцяв!!! Лабош дуже піскакував тоді!А тепер вже не потрібні ПТУ??? Лабош тепер проти ПТУ, а забув, що прийнятий його син навчається у ПТУ і першим дістав матеріальну допомогу від мерії з числа сиріт!!Все, що робила мерія для міста - більше краде! і зараз краде, тільки більше є з чого, тому виглядає, що щось робиться!А на ПТУ зразу були збільшені гроші на місто, але він їх розподілив на те, що обіця, а не на те, що держава дала! у законах зараз є нестиковка, але при бажані все можна вирішити. Тільки йому це не вигодно, бо бізнес на першому місці!! Балога робив щось для міста згідна, але в сто раз більше вкрав! Не будьте сліпими!

А мене таке питання цікавить: Чи знайде в собі сили,відповідальність і добру волю Віктор Іванович взяти на себе управління (повністю) Закарпаттям при наростанні і подальшому взриву ескалації між "населення україни вс влада". Лише той хто НЕ хоче,той не бачить того напруження, в якому живемо ми з вами в Україні. І на жаль це напруження лише зростає кожен день.А київ, дійсно як той "пир во время чумы", робить все для збагачення окремої купки "організмів", які вже нічого не соромлячись грабують
все що підвернеться під руку; і з так називаємого "правосуддя по-українськи" уже весь світ регочеться. І в теперішній ситуації досить десь з"явитись іскрі- і все може бухнути, і покруче чем в донецьку (не дай бог конешно, але все до цього йде). І саме головне-навіть в такій можливій ситуації, у нас буде людина яка буде мати тверду волю, наснагу, загальну підтримку населення і бажання послати київських злодіїв і їх собак. Наприклад я, іншої людини крім Віктора Івановича-не знаю.

Ши не вродився тот москаль, який зможе тягатися із мукачівцями. Ти діду не на Балогу попер, а на Мукачево! Пуйдеш гет водти, аж бігом! Клоун-назначенець! Іди з пустим Відром долу путьом!

якщо у балоги є грамотні юристи і беззаперечні докази своєї правоти, нехай подасть у суд на москаля за наклеп і образу,і треба з нього зідрати по повній за нанесення моральної шкоди і шкоди іміджу,навіть нехай сто тисяч гривень(якщо можна у стільки оцінити), а гроші передати на любий благодійний вчинок або фонд,або дитячий садок, або школу, або лікарню....а у разі перемоги,удар прийдеться по самому москалю.от якби так сталося!

В цілому, у 2004 прости людям було легше жити як тепер. Але зараз мова не про це...

олег по якому то новому закону , дайте ссилку бо ми тут в темноті перебуваєме , нич ся не розумієме , можливо ви маєте на увазі закон про об"єднання громад ?? так абисьте знали , мукачево низким ся не об"єднувало

ПТУ на балансі уряду, контракти у викладачів з міносвіти, все життя ПТУ утримувалися з державного а не міського бюджету. Так хто ще спихає? Більше того Москаль так пищить бо вже гроші пішли на ПТУ і не хоче виглядати дураком

Балога розводить демагогію. По новому закону місто має утримувати ПТУ, а не створювати проблеми і спихувати все на область, державу, інопланетян.

"Це основна і єдина причина постійних нападок на Мукачево з боку очільників кримінально-політичного клану, який, я переконаний, тимчасово захопив владу шляхом підкупу, маніпуляцій та погроз, – додав міський голова Мукачева"

Я не розумію. Балога робить дороги, облаштовує парки, райони..встановлює освітлення, сфітлофори і т.д. чому цього не робив Золтан? крав? відкладував для Балоги?..чому так?
у 2004ртому легше боло жити чем тепер.

"Реально виконує те, що обіцяв виборцям!". Головне не словами суперечки вести, а діями!

цілком підтримую

це серйозні закиди, а чи є підстави для розпуску?

ПРЕЗИДИЯ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯ


Петр Гецко о перекрытии дорог в Закарпатье и клане балог
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments