uzepervi (uzepervi) wrote,
uzepervi
uzepervi

Главного полицейского Закарпатья уже сменили:реакция закарпатцевCостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 2 апреля в Мукачево на своем заседании: обсудили ситуацию с конфликтом между Закарпатским областным управлением СБУ и главой СБУ Украины, по балоге в Мукачево, по обструкции чрезвычайного рвения Г.Москаля с переименованиями, главное чтобы не надорвался. Тренды уже сменились, а он по инерции еще живет старыми незакарпатскими представлениями, похоже его уже занесло, по необходимости реализации Итогов Закарпатского областного референдума 1991 года для решения проблем закарпатцев, на которые Киев уже перестал обращать внимание, по ситуации с мером Мукачева, планирующего инвестфорум в Мукачево, а его отец в это же время планирует вывести с Украины деньги, ситуацию сЗакарпатским областным управлением СБУ занимается стройкой, и восхвалением террористов из карпатской сичи и правого сектора в Закарпатье, те комфортно обживают Закарпатье, по псевдоначальнику Князеву, которого перевели в Волынь, чужой он здесь был! Чужой для всех, а также результаты соцопросов за неделю.


1.
2.
3.
4.
5.
6.


7. Русинское Движение поддерживает позицию закарпатских предпринимателей по псевдоначальнику Князеву, которого перевели в Волынь, чужой он здесь был! Чужой для всех!
Некоторые комментарии:
Хай іде і за собою тягне наших замів туди чесних контрабандистів та хабарників, в першу чергу чмошника Гецка, який навіть кришує ліву горілку, яку виробляють у підвальних приміщеннях. Пане Князев беріть цього пса із собою, там теж буде заносити каміння.

Нічого не зробив на Закарпатті, нічого не зробить і в Рівному. Бездарний керівник, біля якого коріпція тільки процвітала.

Москаль підпорядкував собі, Пороху і подєльникам контрабанду на Закарпатті, пора "прибивати" бурштиновий бізнес.

Москаль поборов у Закарпатті контрабанду, пора наводить порядок з бурштином. Вперед на Рівне.

все заакарпатцы рады таким кадровым изменениям. аж хочется жить !

Янко вже на чемоданах?

Безхребетне чмо, яке рахувалось тільки з хабарником Гецком та Догунем.є який настоящий зира польська.

Шеф має ще кредит довіри у най-най вищого керівництва Генеральноі прокуратури, а Князєв добре, що пішов бо лишній рот, хуже ножа.

Міліцію після Мукачівських подій формували 2 рази Шаранич-Князев, СБУ 2 рази Гелетей - Воєводін, а прокуратуру 0 Янко,Шимон, Римарук 0. Прокурорські Реформи. Коли ? Продана ГПУ - Продана Держава.

Кажуть що міліцію очолить Стефанишин. Можливо крегул і потягне зятька.

Князєв - лошара, слаба ланка, нам з Шимоном більше грошенят останеться.

Напевно в Рівенську бо якраз сьогодні там звільнили скандально нашумівшого начальника поліції, кришувальника бурштину.

Порох формує нову коаліцію тому у Закарпатті можливі кадрові несподіванки, не здивуюся якщо і Гена у скорому часі покине наш край.

Еще некоторые комментарии:


Багато хто працював при Януковичі. Тепер по ваших словах треба всіх звільняти? Для чого. Серед старих кадрів є багато порядних фахівців, які можуть навчити молодих поліцейських. А то, що брали взятки держава винна, змушувала працювати за 2000 грн. та ще й занести на верх. А Лешко порядний чоловік, всім не угодиш.

А тим часом сами оумпований мусор Закарпаття всіх часів на прізвисько Вітьо Антибіотік, хенерал і депотат уд Оппаблока Ледиди ниська на обласній раді хоче нагороджувати Мусорів вищими відзнаками Закарпаття !!!!!!!! Цей Лешко якого він тягне на найвищу нагороду Закарпаття був при Янеку начальником карного розшку пресував Активістів Майдану в Ужгороді , фальсифікував карні справи проти них, проти Правого Сектору в Мукачеві, і попадає під пряму Люстрацію !!!! Так що панове активісти Світлики і остальні шавки

Лем чужого дайте сюда, бо своі своіх же поідають....а чим то Роман таке заслужив? Може шо його тесть регіонам служить? А переатестацію вже пройшов? Правду маєте та перептестація до одного міста.....

Інтересно чи піде за Князем орестович Космонавт із Сваляви

Як ти "копа" не атестуй, все одно він залишиться "мєнтом". Це нагадало крилатий вислів: " Єврей хрещений - що злодій прощений"??

Думаву Шарраніч повернеться назад, його лоббіює Бровді з Лунтіком і куфер грошей уже в Кийові

Закрпацька поліція безголова уже давно! Так ипен ги ушитка поліція, у сюй державі, так ги сама сися "держава"!

Еще некоторые комментарии:

Будет новым началь............ адам.. С.. РАДВАН.........

Москаль подберёт местного мусора-пенсионера!!!!

И так известно-какой-нибудь галичанин,ставленик ЖИДОВ ПО НОВОМУ.

ПРЕЗИДИЯ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯ


Петр Гецко о перекрытии дорог в Закарпатье и клане балог
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments