uzepervi (uzepervi) wrote,
uzepervi
uzepervi

Интересно сколько псевдоученому тиводару заплатили за русинофобское интервью

Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 23 апреля в Мукачево на своем заседании: обсудили ситуацию с понаехавшими в Закарпатье есбеушниками и сценарием развития ситуации в Закарпатье на ближайшее время в связи с попыткой СБУ скомпрометировать Итоги Закарпатского областного референдума 1991 года, по ситуации с  неучам из так называемых украинских ученых, которые еще больше загоняют в тупик и компроментируют украинство и как идею, и как государственность в Закарпатье. На фоне их жалких експердных выводов Русинство выглядит мощным и непоколебимым, по слышком топорной работе есбеушников по компроментации Русинов и Итогов Закарпатского областного референдума 1991 года в Закарпатье. Здесь же продолжение репрессий против Православия в Закарпатье! Одни косяки кругом,  ждем реакции ЕС, она не за горами, псевдоученый Тиводар фактически вместо компроментации Русинства он предоставил в руки Русинам целый ряд козырей и бесплатный пиар, по ситуации с нынешней Украиной правоприемницей УНР, к которой территория  Русинов на юг от Карпат не имеет абсолютно никакого отношения, от слова совсем, по ситуации с продолжающимися нещадными вырубками лесов в Закарпатье, по ситуации с мером Мукачева и предстоящими в  ближайшее время в Мукачево  перевыборами мера Мукачево и части депутатского корпуса, а также результаты соцопросов за неделю.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8. Русинское Движение поддерживает позицию закарпатских предпринимателей по  продолжившейся (1) (2) дискуссии с псевдоученым тиводаром по русинству его месте и роли в современном Закарпатье.
Интересные комментарии:

Розворушив Михайло Петрович сепарський серпентаріум :)

Годину тому дзвонить мені добра знайома: "Читав інтерв"ю Тиводара?" "Ні, я вже втомився читати одне й те саме впродовж 15-20 років", - відповів. Але все-таки не полінувався прочитати. Журналістка Тетяна Когутич доволі добре орієнтується в темі. Натомість Тиводар так безапеляційно словоплюйствує, ніби глаголить істину в останній інстанції. Приміром, думки про Маґочія - ледь не стовідсоткова фантазія, точніше брехня. Ніде і ніколи американський професор не відстоював ідею Великої Русинії. Навпаки - постійно акцентував на територіальній цілісності України. Маю право це стверджувати, бо маю три опубліковані інтерв"ю з оним. Тиводару-науковцю до Магочія-науковця - як мені пішки до екватора. Далі: занадто часто в інтерв"ю йдеться про фінансування русинського руху. Навіть заголовок - примітивний. Повірте, люди добрі, фінансування завжди було вельми символічним, скромним, навіть ніяким. На жаль, УжНУвському історику не доводилося тримати в руках гроші Магочія. Пол Роберт - це такий собі своєрідний Плюшкін. Знаєте, через батька, письменника Володимира Фединишинця я в цій русинсько-українській круговерті, русинсько-українському протистоянні пасивнувато перебуваю з 1989 року, тому мені смішно всоте читати оці фантазійні твердження колишнього затятого комуніста. "Мене викликав секретар обкому партії Степан Туряниця і попросив очолити русинський рух..." - каже Тиводар. Шановні, увімкніть логіку: отже, партія безмежно довіряла Тиводару. А з відстані чверть століття можна видавати себе героєм…

Виявляється, й чехи "щимили" українців. А хто ж тоді українські школи на Закарпатті в 1920/30-х відкривав?

Все ж радянську історичну школу з наших істориків не витруїш. Вона завжди отака - "це кажу, це не кажу, це подаю так, як зараз вигідно".

Я з закарпуцькими тінями не дискутую :). Я на таких патріотів, як ви, в житті надивився. У левової (!) частки Україна закінчується там, де починаються гроші й власні інтереси. Тиводар належить саме до сеї файти :)...

Доля народів,на жаль,не регламентується логікою.Історія не математика.


Знаєте дуже наразі підняття питання русинства.
Сидять собі тихо русини,як власне і мадяри, ніби-то ніяких проблем державі не створюють, то треба загострити проблему, щоб про неї почали говорити.
І роблять це через старого склеротика Тиводара, котрий від гордості аж сяє, що його згадали.
Це мабуть русини з мадярами карпатські ліси вирубовують, контрабандою займаються, наркотиками торгують, хабарі беруть, ціни за комунальні послуги до небес підняли.
Шукайте актуальність в іншій тематиці, і не будіть лихо, поки воно тихо.


ПРЕЗИДИЯ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯ


Петр Гецко:Референдум 1991! 1945 год! 1918! У Русинов есть варианты и выбор!
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments