uzepervi (uzepervi) wrote,
uzepervi
uzepervi

Венгерский сепаратизм говорите?Или все таки бандеровский?Мнение закарпатских бандеровцев

Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 4 июня в Мукачево на своем заседании:обсудили ситуацию с уенеровской Украиной, которая судя по всему сожмётся в 2,5 галицких областей, а такжерезультаты соцопросов за неделю.
1.
2.
3.
4.
5. Русинское Движение поддерживает позицию закарпатских предпринимателей по событиям 26 мая и 4 июня показавшие, как будет впредь украинская власть действовать против русинов и венгров в Закарпатье.

Интересные комментарии:

Не було на події ніяких згадок про Тріанон, не було, фактично, самої події, бо не було її учасників. Пшик.

Як і має бути з такого роду акціями в державі Україна.

ТАК БУДЕ Й НАДАЛІ.

п.с. Безмозглий лайнюк і чмо продажне Шандор у інтерв'ю УКРІНФОРМУ щось молов про ґешефт, про те, що це, мовляв, нормально, щоби туристи, які приїжджають, приносили сюди і залишали тут гроші. Ти чмошнику від туризму, розкажи це тим, хто поліг на Красному Полі. І тим, кого мадяри з поляками розстріляли тут, на Верецькому перевалі.
Розкажи тим, кого зараз давлять у Криму і кому вспорювали животи на Донбасі.
Підор, бля! Тварь продажна. Гендляр. :(

Обісралися. Що тут ще скажеш - йобіки.

Та ніхто нічого не напудився - почитайте уважно "передрук" із МТІ, в назві заходу йдеться "На згадку про Тріанон - угорці на верецькому перевалі", а важка артилерія у вигляді Хаятової з парасолею, коли нема ні дождю, ні палючого сонця - діагноз

"семи племенам давніх угрів, які перетнули Карпати у пошуках батьківщини", дивне тлумачення, виходить так, що 7 племен вигнали із Землі обітованої древніх угрів - Уралу? Тоді хто (чи що) їх примусив шукати нову батьківщину?

Еще интересные комментарии:

rusini ce narod?
ja ne znaju
khto znaje?

прозрій хлопче, не позирай укр тв, україна вже вмерла! Пенсія у людей 50 евро , даже в африці такого нема

Яку ти щи владу треба? Постоянно у вас не українська влада.З Марса прилетіла? Сю владу не з майданасьте привели? Є...ся на майдані тасьте ї зачали і родили.Двадціть пять року скачуть пак крадуть, а пак влада не українська.Та пувіч нам, йолопе де тота українська влада.Вшітка немза начинавучи із Мохнатого аш до Києва у владных кріслах. У вас уже точно мозгу ниє або нигда і не было.Но як з такима мош говорити. Їм вочі открываш, а вно, як бумбела:"Бу-бу,бу-бу, то путін виноватый, то януковіч,то не українська влада..." Бога ся бою, а так бым вам залав!

Бляха, який знакомий брєд кісєльова - "єта камуністи присаєдінілі" "вас лєнін прідумал" "ми русінскій нарот" "єщо днєпрогес взарвітє" "хватіт с памятнікамі ваєвать". Вам такой нічо нового не обновлюют для трансляції? Просітся зразу в Австрію, там ще май великі пенсії і паспорт ще май крутий. Таких блударю-перевертню усюди ненавидят, даже в росії, кримчан і донбабвійських переселенців заганяют десь по архангельськах, без умов, без допомоги, і матюкаються тепер на крим. Но на шо заслуговують і де будут уважати такі "туловіща" (не мож казати "народ", бо народ розуміє, хто він, де він, і чому), приєднай їх хоч до Японії, хоч до Нової Зеландії..

До Мункача.Дасть Бог дись і по диці потягнеме.Лем держімся рокашом бо иншак зайды нас на своюй земли у любимому Закарпатті затопчуть.

До руснака, з мене півлітра,, розвелося тут галичан бульше чим треба

Сволочі нас із Закрпаття вно недурікоє жене.Позирайте бо вас червінка прожене.
Доста ся з нима цяцькати.

Треба декомунізацію провести до логічного кінця. Землі,які приєднали тирани-комуняки Ленін і Сталін, вернути до складу тих країн,де вони й були. Залишаться від України п'ять-шість центральних областей. Нехай там "патріоти" створять там резервацію, а ми будемо дивитись, що вийде з такого свідомого експерименту.

Закарпаття - це територія України тепер і навіки!!! Что-то похожое говорили о Советском Союзе... А где он?

Слава великому Йосипу Виссарионовичу за та что Подкарпаттье стало частю Украины. Предлагаю Унгвар перекрестри в Сталиногород! Как вам, мои любимые "патриоты", мое предложение?

Тарас' ти можешь усратис, а краще вернийся за перевал , а закарпаття ніколи не було україною і небуде, дуже вас много приїхало із за перевалу , запомніть зекарпаття НЕ україна, та скоро і такої країни небуде

Пишу ти ще раз - се яка "проукраїнська" влада мала думати про Україну і про національні інтереси, за сі 2 годи? олігархо-жито-масколі, космополіти-конюнктурники, гройсман-вальцман, ложкін-клімкін, кучма з медведчуком у мінську, і сєня-жит у уряді? Ха-ха, уже розбіглися!! Бо се такі як ти думают телевізором і білбордами, а не головов. Вам котрі націоналісти виноваті? Всі наші обласні депутати були із якоїсь Свободи, чи губернатори-нацисти, чи президент був із Тернополя, а пів ВР із самого страшного Львова? Вас 25 років розводять, перекрашуючись по потребі, і пужают укронацистами, аби ви лиш, не дай Бог, не замислились про ідейну свідому українську національну владу в Україні...

ПРОУКРАЇНСЬКЕ видко за йсі два роки. Нич,кроме жеброти і войни, тупі свідомі не зробили. Ну вас нахрен всіх..

Karpatalya ez UKRAJNA.

Закарпаття це УКРАЇНА.

Закарпатці на своїй землі, в Україні. А всі чумо-сепари - за порєбрік, у любу сторону, "а там хоть камні с нєба"

А ти хто такий,кондоме,що закарпатців проганяти хочеш зі своєї землі? Йди разом з своїми нациками,бандерами та шухевичами нахер,чума болотна.

Котра вам Україна виновата, котра нібито "українська влада" - кучма-медведчук, лєбєдєв-льовочкін, гройсман-вальТСман і ложкін-клімкін? Але пождіть, скоро вже буде справжня влада, ідейна українська і проукраїнська, яка вже буде на ділі захищати національні інтереси сиї держави.

... ви, фатьови...., керують вами 25 років самі комуно-риги, бувші і теперішні, перекрашені жи2-мас ка лі, кучмісти-ставленики олігархів, які лиш місцями міняються - а виноваті у всьому лиш українські націоналісти, якісь галичани заперевальні, свободівці, бо се они були у всі часи прем"єрами, президентами, більшістю у ВР, і се они до сего довели... "Хоть хто, лиш не они" - так вас, ...., учат у расєяно-олігархічному телевізорі...

До угорця . Ти такий угорець як я ленін. Закарпаття нигда неболо українов. Де на Закарпатті говорять по україські ? Ганьба вам верховинцям та зальотним які тягнуть у другий бік шпаргу. Лем запомніть шо рано чи пізно Закврпвття вернеся на етнічну свою родіну.

Тарасе учи історію . Бо такі як ти і тягнуть Закарпаття на дно безвозрата .

Закарпаття - це територія України тепер і навіки!!! Можливо ти пяниця і трутень, то для тебе Україна погана. А для освідченних і працьовитих людей Україна найкраща. В такому випадку щасливо в Рашку, там бездарів і пустоцвітів приймають..

У тебе видко що вата в голові. Тебе,майдауне,нижче просили доказати, що Укра не кончена страна без будущого. Доказуй,чекаєме.

Територія України з 45го року?

Украйина є кончена страна без будущого. А майданутим шизофренікам предлагаю доказати обратноє.

Кому хочеся до україни нико вас не держить у Закарпатті . )))Кожна людина хоче жити по людські у європі . А туй просвета не видно . А ко там такий вумний най іде крим вертати )))

Ооо hahlu ся узвали . А кому шось не любеться ? Уже пр ав ос юки пуйшли та і ви пуйдите у копачи годучи .)))

Казавим вже не раз нема чого гордитися ненькою бо вона того не цінить і не заслуговує

Доберися ))) я не прячуся ))) кому шо ся не любить ? Чемодан вокзал кийов . А переселенцям і верховенцям слово не давали )))

Всі мої знайоми або хотять втікнути або хотять стати громадянами іншої країни. Майже бути любим гандурасовцьом чим укром :-))). Мадяри на 10 голов више стоять від укрів

Самі prostitutku poroshenkovski гавкають ))) а у самих мадярські паспорта )))

І до тебе доберемося фотьове!!! Сокотися неборе...

Нарешті видно роботу СБУ. Молодці!!!

фатів, ти дуже перебільшуєш.

нико не хоче, тильки таки тормоза як ти

а хиба була причина його застрілити ,тоді чому сбу не застріляють ватажків ДНР І ЛНР!?

А ко не хоче ? 80% закарпатців хотять. Лем мовчать бо бояться.

Еще интересные комментарии:А що роити тим щирим сто відсотковим українцям, а іх знаю не один десяток, які в Росії знайшли гідне місце, займаючи керівні посаді в досить звучних компаніях? Вони майданний переворот сприймають за націоналістичний шабаш, не менше і не більше. Вони щирі, чисті толенрантні українці, яких на щастя більшість ніж нациків. Європейськорієнтовані. От від кого потрібно брати приклад. Тому я й кажу, більшість українців, то є чемні, культурні, високосвічені особи, з яким приємно мати справу. А нацики всюди є, і не вони задають тон, Слава Богу. Я постійно пишаюсь ними деб я не знаходився, чи то в Угорщині, чи то в Лондоні, або в Пітері.


Сильна цивілізована Україна Угорщині не потрібна, бо в такому випадку їх шанси знову захопити Закарпаття в контексті державного курсу на реанімацію так званої Великої Угорщини (Нодьмодьорорсаґу) дорівнюють нулю. Саме тому, декларуючи добре ставлення до України, Угорщина насправді веде підлу лінію на ослабленя і розчленування України в своїх інтересах.

Краще з Росією знаходити спільну мову, а не воювати. А те що на Гулаг відправляли угорців, були винні в ому числі і українці, які видавли угорців. До речі до сих пір, навіть мої близькі друзі, чисті українці з Києва, з Чернігівщини, дуже добре почувають себе в Росії, займають поважні посади, поважні люди з гарними достатками, і як мені говорили, вони паціфісти, і на Україну збираються тільки в гості.

Дай Бог Україні такого керівника як Орбан! Я бажаю, щоб Україна могла забезпечити для українців у всьому світі такі права та можливості, які забезпечив Орбан угорцям де б вони не проживали. От що потрібно транслювати по українському ТБ.

А чому Ви на задумуєтесь над тим, чому населення Криму та Донбасу не підтримало націоналістичний державний заколот? Якби населення не захотіло, то ніякі зелені чоловічки, агресія як Ви кажете, не змогла б відібрати ці території. Чомусь ні Кубань, ні Білгородчина в Україну не рветься. Щераз кажу, насиллям державу не побудуєш. Східна Україна, та центральна в принципі теж, ніколи не сприйме бандерівських героїв, як не сприймають їх і угорці. Насильно милим не будеш. Або за Вашою ідеологією півкраїни виріжете, за те що вони не згодні з вашею ідеологією та вашими героями?

НЕ вам говорити про ненависть, після того, що ви робили в Закарпатті в 1939 році, та й на протязі всієї вашої славної тут присутності. Видно ви боїтеся, що прийдеться рано чи пізно відповідати? Правильно боїтеся.

Я теж писав на іншій гілці. Вам що мало Криму та Донбасу? З таким нацистським підходом як у Вас демократичну країну не створите. На ненависті країну не побудуєте.


Україна втратила (тимчасово) Крим і Донбас виключно тому, що поряд є агресивна Росія. Домовлятися з якою можливо виключно на засадах підлеглості, і ніколи - рівноправності.

Ми зазнали анексії в період, коли були, як держава, максимально ослаблені. Але нічого, все виправимо...

Угорщина не хоче і не буде робити ніякої анексії!!! Єдине, Україна повинна підходити до націй які проживають на теренах України, згідно європейським нормам, а ненамагатися під килимом їх асимілювати. Україна не є унітарною державою, тому що навіть сьогодні без Криму та Донбасу декілька міліонів які проживають у цій країні не є українцями. В тому то була найбільша помилка майданного кайфу, що приймали до уваги чисто націоналістичні цілі організуючи державний заколот.

Ти диви як оживились мадяри. Щось їх раніше не було чути. А коли кацапи поперли в Україну, загалділи, зраділи, ніяк своїх не дочекаються.
Запевняю ніколи не буде кацапської ноги на закарпатській землі, як і мадярських гонведів.. НІКОЛИ. НЕ ДОЧЕКАЕТЕСЬ.

Я ж кажу, що вся угорська історія - суцільний міф. :)))

Таким же чином я можу заявити, що вся українська історія - суцільний міф.
Але я поважаю українців, та Україну і таке заявити не хочу. Не поважаючи іншу націю, ти не поважаєш і свою, говорив один з мудрих філософів.

Про нафантазовані Анонімусом перемоги Арпада ліпше мовчіть ))

Едвард Теллер - єврей. :))

Я ж кажу, що вся угорська історія - суцільний міф. :)))

Чи хоч винахідник водородної бомби Едвард Теллер

(бо насправді ви - нація бутафорних героїв, як от Петефі,)Оранж вчи трохи історію,От декілька Угорських героїв....Янош Гуняди рицарь хрестоносец який у 1456 році з з 50 тисячною армією розбив 100 тисячну армію османів.Арпад який з 40 тисячною армією розбив 90 тисячну армію Маркграфа Луитпольд Баварского у 907 році.Чи король Матіаш первий .До речі у Угорців були 2 середновічних рицарських ордена.....Бутафорськи герої кажеш???

Do piči mad´arú

Окрім Вашш, ще як мінімум пять Тіборів які десятиліттями мешкають у Києві.
До речі я не є ніяким зацикленим на Йоббіку, і категорично не згоден багато в чому з їх позиціями. ФІДЕС то зовсім інша справа, тому що дякуючи Орбану, угорська нація стала єдиною після Тріанону і всі угорці отримали право бути Європейцями в якій країні б вони не проживали не кажучи про те, що Орбан врятував Європу від мігрантського нашестя.

Угорці виступають за мирне врегулювання тієї громадянської війни, яка виникла на Сході України, тому що війною, ще ні один конфлікт вирішити неможливо. До речі, цей конфлікт має бути уроком для українських нациків, тому що все почалось з того, що під "майданівським кайфом" відмінили закон про користування мов національних меншин. І такі замовні статті як ця аж ніяким чином не сприяють мирному діалогу між різними націями, які не з власного бажання опинились на сучасній території України.

для мене українці та росіяни то один народ. Як мені говорили в Пітері украинский язык это говор русского языка. В цьому є сенс. Думаю рано чи пізно українці знайдуть спільну мову росіянами які дійсно подарували їм більшість території, що сьогодні належить Україні.

Ви зберегли свою мову не тому, що якась героїчна нація (бо насправді ви - нація бутафорних героїв, як от Петефі, який гарно доживав віку в Сибіру), а тому що від азійських навал вас захищала Україна. І в Європі ви опинилися не тому, що такі хороші, а саме завдяки нам, українцям.

Українцям не дарували їх території, вони їх виборювали ціною мільйонних жертв, а не декларативного патріотизму, по суті - понтів, як угорці.

Візьмуть чи не візьмуть українців у Європу - це ще питання. Принаймні, ми туди не дуже просимося. А от чи не викинуть з ЄС Угорщину - саме через тупий націоналізм - це ще питання...

Погано ви знаєте угорське суспільство... Угорці чомусь, вже давно в Євросоюзі, а Україні ще топать і топать. Я вже не кажу, що з таким нацистським поглядами Європу Україні не видать. Стосовно відсотковості націоналістів, то Україні їх взагалі гріх мати, так як переважну більшість території їй подарили на шару, на відміну від Угорщини. Слава Богу своєму підходові, угорці вистояли в словянському натовпі і зберегли свою мову та культуру. В цьому ми унікальні і можете хоч що говорити, що у нас більше націоналістів, хай так, але ми свою мову, культуру, традиції не здамо і не асимілюємось!

Istvan, я знаю угорське суспільство краще, ніж ви собі уявляєте. Українці в своїй масі більш толерантні, демократичні і європейські. Відсоток примітивних націоналістів в угорському суспільстві неспіввідносно вищий.

В последней части сам автор пишет: "Таким образом, в украинском Закарпатье присутствуют признаки венгерского сепаратизма, но их масштабы не представляют угрозы национальной безопасности Украины."
Вот и все...

Побутова дружба з сусідами-угорцями - одне, державна політика Угорщини по відношенню до українського Закарпаття - інше. Ц другому випадку справді є ДУ-У-У-ЖЕ багато претензій до країни-сусіда.

СОУПАДЕНИЄ?НЕДУМАВУ!!!!

Мухи - окремо, котлети - окремо: недружня діяльність угорських спецслужб має місце паралельно до "діяльності" режиму внутрішньої окупації, представники якого також мають свою національність, от тільки діаспорну.

У програші у власній країні лише українці. І коли вони себе усвідомлять як націю, як єдиний живий організм зі своїми природними інтересами і власним інстинктом самозбереження, то поставлять на місце і одних, і інших - і ворогів зовнішніх, і ворогів внутрішніх. І 44-х мільйонів українців, що залишилися в країні, для цього вистачить. А ті інші мільйони, які ситуативно покинули державу, - допоможуть.

Україна і українці - на марші.

Іде економічне витіснення з Закарпаття
не тільки мадяр а і самих закарпатців - словян .У 1998 році нас було 52 міліони ,зараз нас 44 міліони ,Чиє це"досягнення"??? мадяр сепарів ???
Тотально НЕсправедлива держава , це чиє
досягнення ??? Теж місцевих мадярів ???
Такі статейки викликають тільки роздратування а притомних закарпатців .

Умене вже майже всі знайомі Угорці виїхали половина на завжди,на пмжтой сепаратизм у головах деяких людей.Нема факту сепаратизму

Який Угорський сепаратизм?Знову найшли страшилку аби замилити очі людям?Що Угорський сепаратизм знищує ліси закарпаття?Чи Угосрький сепаратизм винен у тому що мінімальна зарплатня 50 долларів?На Закарпатті скоро вже Угорців не буде молодше за 70 років ,тай і ті виїджають як вдастця оформити Угорську пенсію.....Виїджають массово пару років вже ніким буде лякати.

І хай автор пояснить, що таке "угорський сепаратизм"? Може те, що закарпатська влада вже роками не може побудувати об'їзну дорогу у Берегові, попри те, що угорська держава надає для цього кошти... З іншого боку розумію закарпатську владу - навіщо поворушити пальцями за справу, в якій фінансовий донор унеможливлює розкрадання коштів?

Автору статті слід краще підготуватись до написання замовних матеріалів. Один приклад: Йоббік як партія не могла у 1998 році "в своей политической программе задекларировать возвращение Закарпатья в Венгрию", оскільки була заснована тільки у 2003 році.

Якшо Аладар ( Олег) Гаваші якого тепер ймили на контробанді стгаретликів під видом диппочти, і який є посол в Словакіі в 2009 році отримав за Верецький памятник що відкрив будучи губернатором Закарпаття найвищу нагороду Угорщини Лицарський Хрест І за памятник Турулу і про це писала і ваша газета а , це як Герой Угорщини , то протщо ми можемо тоді говорити ? Хотів би я відіти геби комусь Путін присвоїв Героя Росіі з Губернаторів і шо би було, а тут мадярський сепаратизм має підтримку серед чиновників найвищого гатунку, і Гаваші типирка плановав якраз в Мадярщину перейти послом


Ви подивиться що там , повна анархія , бандитизм ,корупція ,в усіх гілках влади,не дотримання ніяких законів .Про який сепаратизм іде мова.Там повний бардак!!!!

ПРЕЗИДИЯ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯ


Украина подавляет русинов в Закарпатье, - Петр Гецко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments