uzepervi (uzepervi) wrote,
uzepervi
uzepervi

Мер Мукачева балога пидорас? В хорошем смысле этого слова

Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 25 июня в Мукачево на своем заседании:обсудили итоги вокруг митинга 26 мая в Мукачево,  а такжерезультаты соцопросов за неделю.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11. Русинское Движение поддерживает позицию закарпатских предпринимателей по ситуации с сексуальной ориентацией мера Мукачева.Не пидорас никогда в жизни бы не марался в своих СМИ такой темой.

Интересные комментарии:

Папа Римський закликає не засуджувати таких людей, які є доброї волі, шукають Бога і на шляху виправлення. Всі ці марші переважно проплачені. Наше мовчання на піар гріха - це наш гріх. Звісно, не прибігаючи до рукоприкладства, але проханням Всеблагого, щоб Своєю милістю і любов'ю відкрив їм очі на шлях спасіння від Содомського гріха.


Чікош за ними стогне,педерастами .

В обкласти та вариши секс меншини( голубих та білих) дуже любить пітьовка, майже го попросив любити порошенко?

Мало нам війни на сході? Ще пі**ра*ів паради проводили б. Дома друг друга парадіруйте і ніяких публічних зборів! А із своїми моральними дефектами до психіатрів а не збиратися всім!!!

В нормальних державах та суспільствах педерастів-дегенератів та ін. збоченців ставлять на місце, а не піарять.ПРЕЗИДИЯ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯЗАКАРПАТЬЕ НЕ ПРИНАДЛЕЖИТ НЫНЕШНЕЙ УКРАИНЕ, – ПЕТР ГЕЦКО
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments