uzepervi (uzepervi) wrote,
uzepervi
uzepervi

Балоги огрызаются?А в это время Москаль умножает балог на ноль.Не только политически

Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 16 июля в Мукачево на своем заседании:обсудили изменение региональной политики в Закарпатье, активизация работы по Русинам и Русинскому Вопросу со стороны Украины, а такжерезультаты соцопросов за неделю.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

9.
10.
11.
12.
13. Русинское Движение поддерживает позицию закарпатских предпринимателей, что сын у балоги оказался кроме того что банальный  трус, во всех смыслах этого слова, на поверку оказался еще и политическим лузером. Все что его отец нажил, сын практически безвозвратно уничтожил.Москаль в разворачивающемся дебюте поставит балогам детский мат. Большинство закарпатцев в этом поддержат Москаля.

Интересные комментарии:

Ще жовтішу пресу, як сайт Москаля - годі й шукати. Там процентів 80% - брехня. Що з його порожніх заяв правда?
Ще спочатку на нього були якісь надії, що прийде щось зробить, але вже швидко стало ясно, яка його мета на посаді. А людям від його війни з Мукачевом не краще жити. І що в області більше нема міст крім Мукачева? Персональний спарінг портнер? Хай би так уважно Берегово чи Міжгір'я розглядав - там де біда. Воловеччину. А в Мукачеві робота йде, нема що жалітися. Де ще так роблять? В Ужгороді? Не смішіть

Поясніть будьласка хоча би мені, що ви називаєте жовтою пресою? Що саме? Взяли хлопці з дівчатами пройшлися по заявах самого Москаля і показали що до чого. Чи може ви називаєте заяви Москаля жовтою пресою і жовтими словами? Тоді я з вами спорити не буду

пане Руснаку, утягнить язика з балогивськои дупи коли хочеш шось промямлити. То що цей сайт балогивський також "очевидна вещ". Скажи мени бикото, чим той "чорноротий" пан 1118 нахамив тоби особисто або твойому царькови? Я вже декилька разив перечитав и нияк не вижу хоч намик на образу. А ти сепар(судячи з твоих попередних коментарив)назвав людину яка висловила свою особисту думку хамлом та чорноротим - так скажи мени чим ти видризняешся вид путлеровських терористив на Донбаси? Вони також лише себе чують а всих хто мае иншу точку зору вбивають. Из-за таких ,овочив як ти и трапилося те що трапилося на Донбаси. Твои декилька коментарив треба би перевирити на екстремизм в СБУ, щоб попередити теракти в Закарпати. Так, я тебе ображаю(на видмину вид 1118)тому що не толерантний з тупорилою проплаченою челяддю. До речи чекаю за перевалом, ну щоб ти мени видирвав голову за

Пане Читачу, та не трепліть нервы собі, доказувучи сим фатьовам очевидні вещі. Вни або із кагорты чорноротых,лем бы нахамити або із компанії доброжелатілю Балоговых, не тото біда, што в мене корова здохла, а тото біда што в сусіда здорова.
Гопо,гаткуй бо за оскорбленія закарпатцю, голову ти одорвеме і пувіме ош так і было!
Кіть сидиш у гнойи за перевалом та не воняй! Якоє тубі діло до нашого жыття,хуторянине немытый і необразованый!

Це жовта преса. Де ви хоть раз бачили щоб за балогу цей сайт щось писав погане? Вам пожають картинку нищать конкурента жовтими словами.

Егегей друже бобер!!!!!!

Тумани блюкові і моцкальові, ви раби і перспектива єдна, тюрьма умісті з цими дебілами, чекаайте.)

ЫВАНКИ то ви бидло неумаване у закарпатти( кожен другий ИВАН, ВАСИЛЬ та МИШКО) шо плачете за майдан, бо не можете красти як ранше, ревете шо окупировли вас бидолаг. Радиете шо маете феодала шо погоняе вами. Про вас лем одно мош казати: чому дурак-бо жебрак, чому жебрак бо дурак.

зато мукачево.нет такий чудовий сайт. Ви напишить що зробила файта Балог за 15 рокив(а их там 35 дарабив у файти) а не того лисого опускайте. На вашому сайти вже другий рик на головний сторинци висить инавгурация меншого тунеядцьа, та вси новини: похвалити андрийка викторовича, обос*ати Москаля та новини про Угорщину(тут доречи вже давно вами СБУ мае зайнятися за сепаратизм). Дорас Руснак ся узве, та запише мене у вороги народа бо не прославляю файту Балог

Як файно зі сторони обсуждати людей ,нормальний він губернатор цей москаль !На Донбасі навів порядок ,а тут із котрабандною мафією не наведе тому то то похлеще Італійскої мафії .Вон насчот Ланя все заглохло а хлопців із правого сектора судять про Блюка не чути нічого так і живемо .

Нормальний Геннадій Геннадійович чоловік, фонтан зробив перед адміністрацією. А в Мукачеві даже сквер на Валенберга зробити не можуть.

Шкода коментарі за рік нич у області незробити та то позор для губернатора може хворий вать устарів а Порошенко далеко за горами тай не до Москаля а він собі туй ходить по ріпах тай замішках.У області порядок ліс рубавуть цігаритлі йдуть границя щи мало тай ушитка буде приватизована чом не достиженіє.А ви кажете самольоти не літавуть путі не платавуться а нашто исе не ЕВРОПА

Цей дерслужбовнць слуга народу. Гоніть його в три шії з посади, а не констатуйте і так всім зрозумілу неефективність на посаді голови ОДА. Він там доти, доки саме ви йому дозволяєте так відноситись до себе, як до людей третього сорту, терпіл, кріпаків. Він головний офіціант в ресторані, якщо можна так порівняти, а власник ресторану кожний з вас.
Без політичних підтекстів: людина не виконує свої функціональні обов'язки, не може прозвітувати щодо позитивних досягнень в економіці регіону, не має стратегічного плану дій на рік вперед.... Пакує валізи і в темпі вальсу додому.
Розводити цирк-шапіто та робити гучні але пусті заяви, які не мають ніякого фактичного підґрунтя, а частіше нагадують торг за нерозголошення компромату - ось з чим асоціюється дана особа. На пенсію, мемуари писати в Канаді.

Прочитав Геннадій Москаль цю статтю, почухмарив лисину, прикусив губу, взяв слухавку челеного телефона і набирає Галаса:
- Славчику, ти читав про мене на Мукачево нет?
- Да, шеф!
- Виходить, що це не вони гавномьот а я?
- Да, шеф!
- Ти шо довбо**б?
- Да, шеф!
Кінець першої дії

..а ще дзвонив по районам і не рекомендував їхати худ.колективам у Малий Березний на фестиваль,тому що то Балога проводить!

Пустодзвон і клоун

Мені одному Гєна на цій фотці на бобра похожий??

Дзеркальне відображення того, які досягнення має Порошенко з Яценюком-Гройсманом. Нові назви вулиць, міст і дорога до Буковеля.

Замітка супер. Дуже насміявся. Лиш концовка без хеппі енда. Москаль рік веселився а у нас лем 2 нові дороги і таблички на фасадах

Це триндєц. Тілько крику цілий рік а зроблено 3 дороги одна з них грунтова. У ХХІ віці хвалитися грунтовою дорогою бозмек


ПРЕЗИДИЯ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯПетр Гецко: Россия – единственный союзник русинов на Закарпатье
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments