uzepervi (uzepervi) wrote,
uzepervi
uzepervi

Вырубленные и проданные за копейки Карпаты станут нашим позором на века

Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 26 ноября в Мукачево на своем заседании: продолжили обсуждение Меморандума Учредительной Конференции Международного Центра «Матица русинов», вопрос снятия моратория на вырубку лесов, итоги конференции "Правопреемство УССР и Республики Подкарпатская Русь в отношении Украины. Роль «Матицы Русинов» ", а также результаты соцопросов за неделю.
1.
2.

Комментарии:
*
хуже майдана нет позора на века...
*
Ну да.Надо ждать больших проблем в виде регулярных наводнений,даже изменений климата.
*

Комментарии:


*
Майдаунів під виглядом "революції гідності" тупо використали. Але це не кінець історії. Слов"янська Україна рано чи пізно процвітатиме. Так казав муй прозорливый вуйко
*
В цьому і усі "європейські цінності". Щого добилися майдауни, заради чого скакали?---- безвiзу для украiнського лiсу ! Це перемога парашенка!
*
В цьому і усі "європейські цінності". Щого добилися майдауни, заради чого скакали?
*
Карпати мають бути заповідником а з незаконними рубками хай борються ті хто має-ПОЛІЦІЯ а не з маячками по варишу возитися і нич незнаєме мало треба би йти і в гори та дащо НИКАТИ
*
ліс повально рубати не можна
*
пропаде ліс, вода....
*
правду пишеш ......бабло перемогло
*
опять брехня людям
*
Только пусть рескнёт подписать,закроем закарпатье и пусть попробует сюда нос свой сунуть
*
Ви того клоуна Ляшка менше слухайте то клоун .А то шо пан Порошенко робить, дати додобро на вільно продавати ліс за кордон ,його і так нелегально масово вирубують.То буде катастрофа ,сьогодні в новостях з чернівців давав один чоловік ітрервю .Казав то жах ,казав шо скоро Буковина ,стане пеньковина!
*
Ляшко опублікував нову підбірку переговорів заступниці Гонтарєвої “Зібрані тут матеріали свідчать про корупцію і зловживання голови Нацбанку Валерії Гонтарєвої та її заступниці Рожкової. У результаті цих зловживань мільйони українців втратили свої заощадження, а відшкодування цих втрат з державного бюджету лягло непідйомним тягарем на платників податків”, – анонсував свою підбірку політик.
*
Ми для них всіх просто бидло безправне, гори лисі ми голі і босі як ковдуші. Сидіть і далі і мовчіть думаю скоро і вас продадуть. Я незнаю наскільки треба ненавидіти свій народ і державу , але кожен заслуговує на ту владу яку вартий голосуйте і далі за 200грн. , приходіть до влади і тирьте поки невмрите а діти ваші хай живуть в пустині. Хлопці ми недурніші словаків, угорців німців, давайте робити для своїх дітей батьків нормальне життя. Поле починається з колоска.
*
А з яких то пор мукачево нет стало виступати проти ассоціації?! Чи ви її підтримували нечитавучи?
*
свиснеш коли і де.Бо справді дуже велика ціна за безвіз і очередні транші для обібранців народу.По ходу нам тот безвід у єдно місто ся упер я про нашу область говорю
*
Порох pajdirast . Ти садив сись ліс ? Ко тобі дав право знищити наше Закарпаття ? Перевали перекрити і назат вернутись туда уткі нас незаконно забрали .
*
Не переживай Лоцій безвіз й так не дадуть!
*
Всім каструлям срочно прикинутися бревном для безвізу!!!
*
Вообщем панове, якщо точно гниляк-парашенко дасть ходу цьому "закону"-начинаеме тупо блокувати дороги фурам ! І не ипет ! З такими "законами", у нас через 2-3 роки ліса не буде вообще, ви такое Закарпаття хочете своїм дітям лишити ??!!
*
Треба депортувати Порошенка в Молдову на батьківщину
*
А украинц1в на органи ще не п1дписали,щоб безв1з був?
*
Факт-Гарант мовчки визнав нашу країну придатком сировини для Європи. Ось і вся "дружба, жвачка" європейської спільноти для України.
*
Кругляк получит безвиз раньше людей :)
*
Ліс, як крали так і крадіть, а керівник, як був на посаді так сидить! Куда дивиться Москаль?
*

Комментарии:
*
Влада ризикує отримати третій Майдан з Карпат. Мало не буде. В Карпатах ловили десяток правосекторівців після стрілянини під Мукачевом і не піймали. А що буде коли всі карпати партизанами кишітимуть? Тоді в Карпати крім туристів-екстремалів ніхто не поткнеться. А туристи екстремали стільки в казну внесуть, що 600 тисяч обіцяних копійками здадуться.

*
Та закарпатці повинні не
"долучатися", а самі ініціювати подібні акції. Засухи, повені - ще мало?
*
Треба подивитися як БУДУТЬ ГОЛОСУВАТИ ЗАКАРПАТСЬКІ НАРДЕПИ.яКЩО ХТОСЬ ВІЗЬМЕ ГРОШІ І ПІДТРИМАЄ НИЩЕННЯ КАРПАТСЬКИХ ЛІСІВ, МОЖЕ ДОДОМУ ПОВЕРТАТИСЯ.
А 600 МЛН ЄВРО СКОРО ПОДІЛЯТЬ МІЖ СОБОЮ.

*
Якщо дозволять експортувати кругляк, то зароблять декілька чиновників з Києва. А лісгоспам доведуть план по заготівлі найкращої смереки, бука, дуба.Нашим підприємствам доведеться закриватися. Потім введуть ліцензії на експорт пиломатеріалів і гаплик деревообробці в Закарпатті.

*
Та шо ви хочете від Петі , обіцяти його любима справа .
Путіну --конституцію.
Нам--нам жити по -новому ,і безвіз зверху .
Європейцям --ліс , і чесну пгокугатуру і зверху інвест.клімат.
Нема нічого дивного ...

*
Цей захід дуже необхідний та актуальний! Президент та Уряд повинні зрозуміти, що ніякі кредити МВФ не варті спустошених українських територій. Тільки недалекі уроди могли прийняти рішення про експорт кругляка.

ПРЕЗИДИЯ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯ


Новости Закарпатья. Петр Гецко. 21 ноября 2016


Официальный сайт Международного центра "Матица Русинов"

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments